PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495847}

Pozwól mi wejść

Let Me In
6,2 32 514
ocen
6,2 10 1 32514
6,4 5
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Czy tylko ja mam wrażenie, że główny bohater to chodząca porażka? Ja rozumiem, że istnieją na tym świecie cioty, ale ten koleś to przesada.

azreolt

no i co w zwiazku z tym?

ocenił(a) film na 2
Taneleer_Tivan_Collector

Chociażby to, że film zamiast interesować irytował.

azreolt

nastepnym razem przeczytaj opis, zerknij na obsade, obejrzyj zwiastun...problem sam sie rozwiaze.

ocenił(a) film na 2
Taneleer_Tivan_Collector

Cóż, kierowałem się tym, że jest to horror z dosyć wysoką oceną na fw i to był mój błąd ;/

azreolt

obejrzyj szwdzka wersje to moze zrozumiesz zamysl....pprzeciez to dzieci sa

ocenił(a) film na 2
goraca_bulka

Oglądałem obie wersje. Niewiele się różnią. Mają dokładnie taką samą fabułe itp tyle, że inni aktorzy. Wracając do wątku, nic do dziewczyny i innych dzieci nie mam. Jedynie tego Owena nie trawie.

azreolt

Może miał lekki autyzm lub zespół Aspergera? Nie każdy jest takim maczo jak Ty. Zgaduję, że wg Ciebie każdy z wymienionymi przeze mnie i podobnymi dolegliwościami jest "ciotą". Nie potrafi porozumiewać się z ludźmi, ma silnie introwertyczne usposobienie, nie radzi sobie z konfliktami to musi być "ciotą", "pi*dą", itp.? Dobrze, że nie wszyscy są takimi "samcami alfa" gardzącymi słabszymi ludźmi jak Ty...

ocenił(a) film na 2
LordRahl

Każdy ma swoje problemy i żyje własnym życiem. Tyle, że to jest tylko film. A moim zdaniem do głównej roli pasowałby ktoś bardziej pewny siebie i koleżeński, bo jeśli nie mylę filmów to gł. bohater nie miał za dużo kolegów. Ale to jest tylko moje zdanie, a każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

azreolt

On ma 12 lat chlopie. Ciotowaty 12 sto latek. Prosze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones