PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495847}

Pozwól mi wejść

Let Me In
6,2 32 513
ocen
6,2 10 1 32513
6,4 5
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Nie powinno oceniać się filmów przez pryzmat oryginałów, a prawie zawsze tak właśnie się dzieje.
Każdy film powinien być traktowany oddzielnie - ja zobaczyłem wersję angielską i nie obniżam
oceny tylko dlatego, że to nie jest oryginał.
Ocena 6,2 sugeruje, że film jest na prawdę przeciętny, a wg mnie na tle innych filmów o tej
tematyce (wampiry) jest to film zdecydowanie wyróżniający się i zasługuje na wyższą ocenę.

ocenił(a) film na 10
Tymoteusz81

Szwedzkiej wersji nie oglądałem i nie mam zamiaru, amerykańska bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła :)

ocenił(a) film na 8
Maciek1357

I masz rację, nie oglądaj szwedzkiej bo zepsujesz sobie odczucia... po amerykańskiej szwedzka nie ma sensu - historia ta sama ale dużo gorzej zrobiona.

ocenił(a) film na 6
slitek1

To żart prawda?;p

ocenił(a) film na 8
Dealric

Mi podobała się wersja amerykańska, książki nie czytałem i oceniłem to według swoich odczuć jedynie jeśli chodzi o dwa filmy. Jeśli masz inne zdanie to super, jednak odpowiadając na Twoje pytanie - nie, to nie jest żart :P Dla mnie żart to wersja szwedzka tego filmu czyli po prostu oryginał :D

ocenił(a) film na 3
slitek1

Takie mam właśnie wrażenie, ten film jest dla osób które nie czytały książki.

udkojagniece

a slyszales kiedys ze komus po obejrzeniu ksiazki podobal sie film? jest jedna zasada: czytales nie ogladaj! ja nie czytalem i wahalem sie miedzy ocena 9 a 10

qczbon

po przeczytaniu*

ocenił(a) film na 3
qczbon

Pierwsze słyszę o tak durnej zasadzie :D

Jest wiele książek, które moim zdaniem są świetnie zekranizowane albo nawet lepiej się prezentują od papierowej wersji także tego.

Dealric

Już wersja amerykańska jest dość powolna i momentami wieje nudą a szwedzka jest jeszcze tak z dwa razy wolniejsza i monotonniejsza.. Istna śpiączka. No i w wersji amerykańskiej jest nieprzyrównanie lepsze aktorstwo niż w szwedzkiej (Chole Grace Moretz!)

ocenił(a) film na 9
Tymoteusz81

Zgadzam się. Obejrzałem obydwie części i obie podobały mi się tak samo. Jedyna różnica jest taka, że wersja Szwedzka jest bliższa książce. Poza tym obie wersje trzymają ten sam dobry poziom. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Tymoteusz81

Zgadzam sie :)

ocenił(a) film na 7
Tymoteusz81

Masz racje. Dodam jeszcze, ze soundtrack w wersji amerykanskiej jest o niebo lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones