PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804821}
6,5 20 213
ocen
6,5 10 1 20213
5,4 9
ocen krytyków
Pozycja obowiązkowa
powrót do forum filmu Pozycja obowiązkowa

Jedna z zabawniejszych komedii jaką ostatnio widziałam. Dawno się tak nie uśmiałam. A tak w ogóle jestem w szoku, że te aktorki już taki wiekowe... Jak ten czas pędzi :(

ocenił(a) film na 8
Indra_5

Fonda mistrzyni!! 80 lat a taka rakieta :D Bergen (72) z twarzy też nieźle się trzyma, ale figura koślawa trochę.

baciey

No nie pogniewałabym się jakbym mając 80 lat wyglądała jak Fonda. Mnie chyba najbardziej "przeraziła" Keaton, tzn. ciągłe wałkuję filmy Allena z nią i tu nagle taki szok. Wiem, jak też nie młodnieję i to też niestety widać...

ocenił(a) film na 4
Indra_5

Keaton ma genialną figurę, te nogi wysmukłe, wąziutka w biodrach jak nastolatka, a twarz cóż, wygląda normalnie na swój wiek, i z pewnością lepiej już ponaciągana maksymalnie nadmuchana jak balon twarz Steenburgen, Fonda też ma swoje za uszami, nie oszukujmy się, od razu widać, że coś majstrowała ostro z twarzą ;P a Bergen jest najzabawniejsza ha haaa, tylko dwa razy się na filmie zaśmiałam gdy komputer zrobił jej zdjęcie z maseczką i zbieranie się po sexie w samochodzie (poza tym niczego śmiesznego, no oprócz łabędzia) już nie było :)

Kasha

...no i poplotkowały sobie nasze miłe panie a miały ocenić walory filmu....ehhh

karetmistrz

Nie, z mojej strony nie było plotkownie, tylko przerażenie jak czas leci, a to spora różnica... Ale na marginesie, jeżeli nikogo się nie obraża na forum i rozmowa ma coś wspólnego z filmem, to nie jest to zbrodnia.
Ps. "Nasze miłe panie" ??

Indra_5

Mialy byc w jednym wieku, a najstarsza od najmlodszej z nich dzieli az 15 lat!

ocenił(a) film na 9
Indra_5

Moze juz stara jestem . Film mi się podobał, nie było zenujacych scen jak to w komediach amerykańskich bywa. Pare razy zasmialam się w głos. Przyjemny . I tak , może i glupkowate przesłanie ale Nie zapominajmy zadbać o własne szczescie ,bo to ważne w życiu.
Ha i teraz mam ochotę sprawdzić co ten Grey w książce wyprawiał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones