PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115214}
7,2 58 499
ocen
7,2 10 1 58499
6,3 15
ocen krytyków
Pręgi
powrót do forum filmu Pręgi

Ta jej odwaga, niezłomność, cierpliwość, heroizm...no brak mi słów, uosobienie "serca na dłoni", nie bała się takiego cholernego ryzyka powierzyć się, oddać człowiekowi który byłby dla mnie jak tykająca bomba - w każdej chwili mógłby "wybuchnąć", ponieść się drzemiącej w nim agresji i zostawić po sobie zgliszcza...Ale i tak najlepsza była końcowa scena z lustrem: "wOJCIECh"...:)

honey_milk_chocolate

(spoiler )
dokładnie,tym bardziej,że na początku okrutnie mu się narzucała.Ja za pierwszym podejściem dałabym sobie już spokój,a ona bawiła się tym jak go uwodziła :)

honey_milk_chocolate

Dzięki za info o spoilerze :/ Skąd się biorą takie młoty?!

honey_milk_chocolate

No tak, na pewno nie można się nadziwić postawie kobiety Wojciecha. Ale dla mnie ta kobieta również była skrzywdzona i być może dlatego tak mocno próbowała się do Wojciecha dostać. To właśnie to, że w niej było dużo smutku sprawiło, że tak bardzo chciała nawiązać relację (wystarczy przypomnieć sobie scenę w jej domu). Nie wyobrażam sobie 'zdrowej' kobiety (w sensie wnętrza), która decyduje się na życie z takim człowiekiem. Ona chciała go 'naprawić' i tu tylko nasuwają mi się kobiety tkwiące w toksycznych związkach np. z alkoholikami czy agresywnymi mężczyznami.

rrr

A heroizm, no cóż, to słowo wybitnie mi do tej sytuacji nie pasuje.

ocenił(a) film na 8
honey_milk_chocolate

Przypomnijcie sobie pierwszą rozmowę tej dziewczyny i Wojciecha. Ona mówi, że nie ma nic bardziej rozczulającego niż wrażliwy mężczyzna udający gruboskórnego. Wniosek? Tatiana nie dostrzega w nim tykającej bomby, a bardziej wrażliwego człowieka.

ocenił(a) film na 8
Venus_Vulgivaga

też nie potrafiłabym się tak "narzucać", ale właśnie dzięki temu "narzucaniu" Wojciech się zmienił, ona go rozgryzła, bo inaczej on by się nie otworzył.
dobry film, jako nieliczny z wyższej polskiej półki ;)

ocenił(a) film na 9
honey_milk_chocolate

Ona byla poraniona i on tez, to dobre polaczenie...

honey_milk_chocolate

Tania też z normalnego domu nie była, matka pijaczka, ojciec mający wyj*bane na wszystko (może się mylę ale taki wniosek wyciągnęłam z tej krótkiej sceny), ona zwyczajnie chciała wyrwać się z domu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones