PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637053}

Pracodawca

The Employer
4,3 1 454
oceny
4,3 10 1 1454
Pracodawca
powrót do forum filmu Pracodawca

Dla mnie świetny film pokazuje dobitnie do czego zdolni są zwykli ludzie gdy można zyskać władze pieniądze,prace zdaje mi się że niestety ten obraz jest bardziej realny niż heroiczne czyny w większości filmów.Ludzię są w stanie wytłumaczyć wszystko każde zło wartością wyższą.

świetny film obnażający ludzką naturę podobny do j produkcji "EXAM"-egzamin która tez wywarła na mnie świetne wrażenie jeśli znacie podobne proszę o podzielnie się.

Wciąż świetny nie do końca wykorzystany pomysł na filmy o tej tematyce

ocenił(a) film na 5
flisek1987

Tematyka takich filmow znajduje wciaz odbiorcow. "Egzamin" moim zdaniem byl lepszym filmem jednak.

ocenił(a) film na 8
mai_ka

zdecydowanie Egzamin bardzo dobry film ale widze,ze nie do końca przypadla do gustu ta tematyka?

ocenił(a) film na 5
flisek1987

Wlasnie tematyka jest jedna z moich ulubionych. Wciaz szukam filmow typu Egzamin, Nine Dead... Ale tu jakos koncowka mnie wkurzyla, ze ten pracownik siedzial na krzesle i dal sie tak latwo zabic. Ale klimat w filmie bardzo na plus. Jednak uwazam ze daleko mu do Cube i Pily 1 ;)

ocenił(a) film na 8
mai_ka

nie wiem czy sie spodoba ale mozna spojrzeć Huaman race bardziej filozoficzny ;)ale da sie obejrzeć troszke koncówka zaskauje nie pasuje do tego filmu ale warto sprawdzić i sie przekonać;)

ocenił(a) film na 8
flisek1987

a i propo filozofii:) film filozofowie tez ciekawy można sprawdzić i czekam na opinie;)

ocenił(a) film na 5
flisek1987

Dzieki, obejrze "Human Race" a ten drugi film mozesz dac linka? Bo nie moge znalezc. Poki co obejrzalam "Would you rather" i bardzo polecam ;)

ocenił(a) film na 8
mai_ka

a mam dodany ten film jeden z wielu które jeszcze nie zdąrzyłem sprawdzić ale skoro polecasz sprawdzimy;)

link
http://www.filmweb.pl/film/The+Philosophers-2013-627028

ocenił(a) film na 5
flisek1987

A jak dać wyższą ocene kiedy jeden z bohaterów filmu ginie "bez widza za świadka"?
Przecież pan X zginął uj wie w jaki sposób (zostają tylko domysły). Potem nagle jeden szyfr więcej wprowadzony........ litości.
Prawdopodobnie najlepsza scena z tego filmu a została wycięta...

ocenił(a) film na 6
kowal1528

Przepraszam, ale niby kto zginął "bez widza za świadka"? Przecież wszyscy zostali pokazani!

ocenił(a) film na 5
IrenaSz

SPOILER:
Może były dwie wersje filmu, ja nie znalazłem chociaż się starałem tej gdzie było pokazane jak ginie pan w czerwonym krawacie, po domysłach zostało mi że zabiła go ta babeczka obcasem, jednak to domysły;/
Można prosić Twoją wersję? Chętnie bym to zobacyzł :)

ocenił(a) film na 6
kowal1528

Mogę Ci nagrać film na płytę dvd i przesłać pocztą. Inaczej przekazać nie umiem. Jeśli tak chcesz, to daj mi swój mail, napiszę.

ocenił(a) film na 5
IrenaSz

Na maila nie wiem czy da się wgrać tak wielki plik i zapewne zajęło by to masę czasu :P
Najlepszym wyjściem by było jakbyś za pomocą programu Freemake Video Converter (darmowy program) otworzyła ten film i wycięła ten fragment (gdy przeciągniesz film na freemake po prawej stronie są narzędzia, między innymi do wycinania, wtedy znaznaczasz od do i wycisz z filmu co chcesz:) a ten fragment w filmie był mniej więcej w połowie filmu).
Wtedy fragment będzie duuuuużo mniej ważył i spokojnie będzie uploadował się tylko parę minut :) przykładowo można wrzucić na serwer htt p:// www. zippy share. com/ <<<troszke dodałem spacji:)

Zapewnie nie tlyko ja chciałbym to zobaczyć;p
Jeżeliby to nie było problemem byłbym bardzo wdzięczny :) Całość powinna zająć nie więcej niż 10 minut :)

ocenił(a) film na 6
kowal1528

Witam, niestety nie umiem tego zrobić, nawet nie rozumiem, o czym piszesz.Jestem osobą starszą i nie znam się na takich kombinacjach komputerowych, a film mam na dysku swojej nagrywarki dvd, nie w komputerze.

ocenił(a) film na 6
kowal1528

Witam, niestety nie umiem tego zrobić, nawet nie rozumiem, o czym piszesz.Jestem osobą starszą i nie znam się na takich kombinacjach komputerowych, a film mam na dysku swojej nagrywarki dvd, nie w komputerze.

flisek1987

Ja również nie rozumiem tak niskiej oceny, nie rozumiem też niektórych komentarzy odnośnie filmu. Film bardzo dobry. Ja polecam.

ocenił(a) film na 1
flisek1987

Żaden film, w którym grupa ludzi jest zamknięta w pomieszczeniu i mają oni pozabijać resztę, żeby się wydostać - nie dostanie ode mnie więcej niż 1pkt. Temat jest oklepany i tak interesujący jak oglądanie kolejnych części Piły.

ocenił(a) film na 5
flisek1987

uwielbiam tego typu filmy, jednak ten nie wnosi nic nowego, powielanie tego co już było....
mimo wszystko lubię 5/10

flisek1987

Absolutnie się zgadzam... uwielbiam takie filmy...! Pracodawca wywarł u mnie bardzo dobre wrażenie wspaniały film, jak EXAM... jak jeszcze podobne znacie... to proszę.. powiedzcie..!

flisek1987

Tak, świetny. :-) Oczywiście- jedyny pokazany tam katolik to najgorsze dno, pozbawione jakiejkolwiek moralności, wywyższający się nad innych łajdak- gotów zrobić dosłownie wszystko, żeby tylko osiągnąć swój cel. Przecież i tak ksiądz na spowiedzi mu odpuści- o czym poinformował przyszłego pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej. Przeciętny widz na Zachodzie po obejrzeniu tego filmu zakoduje też sobie, że pierwsze konklawe polegały właśnie na czymś takim: biskupi się wzajemnie wyrzynali, aż najsilniejszy został papieżem. Jeśli chodzi o zachowania bohaterów- są one wbrew jakiejkolwiek logice, opartej na obserwacji natury ludzkiej. Tam właściwie każdy gotów jest zabić byle tylko ta korporacja go zatrudniła. Nie ma żadnych ujemnych reakcji ciała: wymioty, szok, etc- po zabiciu rywala każdy reaguje jak zawodowy zabójca. Najłagodniejszy- zamiast zabić na końcu szefa (co jeszcze jakoś by było zrozumiałe)- zabija bez zmrużenia oka na polecenie szefa. Film dno i metr mułu- nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones