PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387831}

Prada albo nic

From Prada to Nada
6,0 12 250
ocen
6,0 10 1 12250
Prada albo nic
powrót do forum filmu Prada albo nic

Nie wiem czemu ale przez cały film potwornie wkurzał mnie żółty dziub tej ciemnowłosej dziewczyny i nie chodzi mi o to że jest brzydka czy coś bo jest śliczna tyle że przez caluśki film ona ma żółty odcień skóry!!! Od kiedy meksykanie są żółci?!!! Wychodzi mi na to że albo ją wysłali na siłę na kilka szybkich seansów do solarium jednego dnia albo tyle jej walili przed kręceniem scen tapety na twarz że wyszła żółta. A najbardziej jest to widoczne w ostatnich scenach jak ubrali ją w suknię ślubną. Wyszyscy mają tam normalną karnację a ona jest cała żółta jak kanarek :/

Gandalf_15

dokładnie, wygląda jakby miała żółtaczkę, jej kolor rozprasza na i tak średnio ciekawym filmie....chyba bardzo kiepskie opalanie natryskowe stosowała

ocenił(a) film na 6
Gandalf_15

On jest jedną z tych bledszych Latynosek. Myślę ,że na siłę chcieli zrobić z niej rasową latynoskę :)

ocenił(a) film na 5
Gandalf_15

Fakt wyglądała okropnie, przez co wkurzała mnie cały film.

Gandalf_15

Jeszcze więcej solar a obie by wyglądały jak pomarańcze.

unimkowski

Obydwie są żółte, tyle że przy tych czarnych włosach, to bardziej rzuca się w oczy, nikt po solarium nie jest taki żółty, to typowe po natrysku...

jokris

Cóż, nie znam się na tym na tyle aby dostrzec tą różnicę efektów po różnych typach 'koloryzowania skóry'. Co nie zmienia faktu iż przesadzili.

unimkowski

i to osto :)

Gandalf_15

obie miały źle dobrany podkład i sztuczną opaleniznę i wyglądały przez to tandetnie

ocenił(a) film na 6
Gandalf_15

Też na to zwróciłam uwagę. Myślę, że fatalny makijaż zrobiony, bo efekt solarium dałoby się poprawić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones