PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704026}

Praktykant

The Intern
7,2 202 951
ocen
7,2 10 1 202951
6,0 20
ocen krytyków
Praktykant
powrót do forum filmu Praktykant

Kompletne dno

ocenił(a) film na 2

Juz sam poczatek zwiastuje katastrofe: emeryt narzeka, ze ma za duzo pieniedzy. Pelna schizofrenia i oderwanie od rzeczywistosci - brakowalo tylko amerykanskiej flagi. Pozniej jest jeszcze "lepiej". Osobiscie odpadlem gdy Ben zapisuje sie na Facebooka, gdzie zamiast spytac "po jakiego h...a ktos chce moje prywatne dane", ten z mina typowego FBkretyna sypie jak z rekawa informacjami.

Ja rozumiem, ze sa filmy dobre i ambitne, ze jest wiele przecietnych oraz - jak w tym przypadku - sa produkcje przyglupie dla rownie przyglupich, mocno ograniczonych widzow, jednak nie rozumiem jednego: cow tym robi De Niro?!

ocenił(a) film na 4
TrashO2

De Niro już od dłuższego czasu jest na filmowej emeryturze.

czechueee

nie, on jest na praktykach teraz.

ocenił(a) film na 8
TrashO2

emeryt który kupę lat był prezesem może mieć za dużo pieniędzy. ten wątek jest bardzo spójny.

TrashO2

Produkcje przygłupie dla równie przygłupich, masz rację. Jesteś zatem jednym z nich, skoro nie rozumiesz piękna tego filmu. Może jeśli kiedyś przeżyjesz nieco więcej i dojrzejesz, to pojmiesz o co w tym chodzi.

PS. Mój wujek, 67 lat, podczas ostatnich świąt wielkanocnych dziwił się co to jest ten FB i dlaczego jego wnuczki na nim siedzą. Jak dziecko się cieszył tego dnia, gdy dzieci pomagały mu założyć konto. Nie dlatego, że to głupie. Dlatego, że nudnym starczym życiu jest to ciekawostka, coś nowego, coś w czym mogą wziąć udział... O tym jest ten film. Ale jak napisałem, trzeba do niego dojrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones