PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798331}

Prawda czy wyzwanie

Truth or Dare
5,4 29 753
oceny
5,4 10 1 29753
4,0 7
ocen krytyków
Prawda czy wyzwanie
powrót do forum filmu Prawda czy wyzwanie

Zwiastun...

ocenił(a) film na 3

Żałuję, że obejrzałem, bo pokazuje śmierć kilku bohaterów. Zbyt dużo spoilerów...

theszymonfilipiak

Tak samo :( Nie wiem jaki był w tym sens :/

Heroes_Pe

pewnie zwiastun zawierał najlepsze momenty a cały film będzie kaszaną ;)

Beatkos

Normalnie nie oglądam "strasznych filmów" ale skoro mówisz że w zwiastunie pokazali już co "pikantniejsze" momenty to może się skuszę... ;)

theszymonfilipiak

Ja również. To się chyba "trochę" mija z celem trailerów.

theszymonfilipiak

właściwie to pokazuje kto zostanie na koniec ;p

daffnia

Albo okaże się że to była tylko jakaś halucynacja i oni wszyscy nadal w tej jaskini siedzą... Czy może to był dom... Nie przyjrzałam się

Tindela

Może tak być, a poza tym, ja sobie zostawię ten film na trochę później, to już zapomnę co było w trailerze :P Na pewno obejrzę :)

eDan

:D Też mam taki plan ;) + muszę czekać na wersję (przynajmniej) z polskimi napisami bo będę oglądać z młodszą siostrą :P taki mój bodyguard.

theszymonfilipiak

Ojej, ojej! W zwiastunie thillera pokazano śmierć niektórych bohaterów, no kto to słyszał! Do tej pory zwiastuny takich filmów zawierały sceny z brykającymi jednorożcami, prawda?

ocenił(a) film na 2
sendspam

Przyznaj sam, że to bez sensu xD W zasadzie wiemy już kto umrze, a kto zostanie żywy do samego końca, super trailer. Większość horrorów w swoich trailerach stara się raczej kręcić i tak poskleja sceny, że starają się przynajmniej stwarzać pozory, że x zginie, a tu bam, w filmie nie ginie w ogóle. Przyznam szczerze, że po trailerze kompletnie nie mam ochoty na film i wiem, że go prawdopodobnie nie ruszę.

Necto

W takich filmach i tak z góry wiadomo, kto zginie i kto zostanie na koniec i ten trailer pokazuje dokładnie to, czego można się spodziewać już na samym początku. Gorzej, że zdradza też inne istotne elementy fabuły, ale całość i tak jest dużo lepsza - choć średnie oceny na w zasadzie wszystkich portalach (Filmweb, IMDb, Rotten, Metacritic, Letterboxd) kompletnie na to nie wskazują.

theszymonfilipiak

Dzięki za ostrzeżenie.

ocenił(a) film na 10
theszymonfilipiak

Przestań chodzić do kina i oglądaj dalej to co lubisz czyli "Dlaczego ja".

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 2
theszymonfilipiak

Gość uważa, że nie posiadasz za grosz gustu i powinieneś oglądać programy typu "Dlaczego Ja", skoro nie potrafisz zrozumieć polotu i finezji "Prawda czy wyzwanie". Film ten jest chyba arcydziełem w jego mniemaniu, bo zasłużył aż na ocenę 10 xD

ocenił(a) film na 2
Necto

xDDD

theszymonfilipiak

To typowe dla slasherów, gore i innych "horrorów", w których główną "atrakcją" są śmierci bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones