PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=332315}

Prawda o wilkach

Living with Wolves
8,0 540
ocen
8,0 10 1 540
Prawda o wilkach
powrót do forum filmu Prawda o wilkach

inne filmy

ocenił(a) film na 10

czy znacie inne filmy o wilkach najlepiej dokumentalne

szymon1999

Owszem, wbrew pozorom, gdy przeszukałam internet znalazłam bardzo wiele dokumentów o wilkach, niektóre bardzo dobre. Wolves aut our door to film najbliższy temu. Zaprezentuję moją skromną kolekcję: Białozór i wilk arktyczny, Dolina wilków, Powrót Wilka Czarnego, Człowiek-wilk, White Wolf, Niebezpieczni łowcy, Wildlife Specials- Wolves, Niepokonany wilk, seria z sagą prastarej puszczy(wataha), wolf pack, a tale of wolf and man, Legend of Lobo, Wolf that changed America, Caribou and wolves- Endless dance, Return of the wolf, mystery of the wolf, Dire wolf... W sumie jest tak późno, że nie mam ochoty pisać wszystkiego, ale z pewnością jest tego sporo. Wystarczy trochę poszperać. Pozdrawiam miłośnika wilków i powodzenia życzę :3.

ocenił(a) film na 10
Syenne

A czy te tytuły można gdzieś po polsku obejrzeć? niektóre brzmią bardzo zachęcająco. co tam, wszystkie ;p
"Niepokonany wilk" - to chyba tytuł jednego z odcinków "Tajemnic przyrody"? Tak mi się kojarzy, kiedyś było na jedynce i nagrałam... :]
Mam też "W poszukiwaniu wilków" i "Mowa wilków". Pamiętam, że jeszcze jakiś odcinek z serii dokumentalnej "Dorastanie" był o małych wilczkach :)

ocenił(a) film na 10
Julia_20

no ładnie tego dzięki za odpowiedź ;D doladuje chomika i zaczynam sciagać a właśnie są po polsku albo z napisami te filmy ???

ocenił(a) film na 10
szymon1999

eee dolina wilków to nie o wilkach przeczytałem...
ja mam : powrót wilka czarnego , prawda o wilkach , Dzika przyroda - Niebezpieczni łowcy i niestety na razie tyle

człowiek wilk można oglądnąć na : http://www.wgrane.pl/57ec6871c30bfde85d47a657900c0a3e

Niepokonany wilk można sciagnać z : chomika

Z sagą prastarej puszczy : z chomika

PO POLSKU KTÓRE ZNALAZŁEM
nie dałem linków do chomika bo nie zgodne z regulaminem

szymon1999

Dolina Wilków JEST o wilkach, mam i oglądałam -.-"

Julia_20

kleo_94/*e2*98*b8*da*bf*da*b0*db*a3Wilczy+*c5*9bwiat
(wystarczy dodać adres "chomikuj" i pl

Tutaj większość filmów o wilkach. Mój chomik oczywiście, nigdzie nie znalazłam tak tematycznego.

Julia_20

"W poszukiwaniu wilków" i "Mowa wilków", tych właśnie szukam od dłuższego czasu. Masz PW ode mnie, skontaktuj się, proszę *w*.

ocenił(a) film na 10
Syenne

W poszukiwaniu wilków

15:00 Animal Planet sobota, 19 marca 2011

FILM DOKUMENTALNY (Running with Wolves)

Niezwykła wyprawa zoolog Gudrun Pflueger, która chce wytropić tajemnicze wilki, żyjące w kanadyjskich Górach Skalistych. Mimo iż u Gudrun niedawno zdiagnozowano złośliwy guz mózgu, nie zamierza ona zrezygnować ze swojej misji. Filmowcy towarzyszą jej podczas rygorystycznych treningów i intensywnych przygotowań do tego trudnego przedsięwzięcia.


szoda tylko żę 19 marca ;D ale z chomika napewno znajdziesz

ocenił(a) film na 10
szymon1999

http://tv.dziennik.pl/program/animalplanet/0,0,0,1,6, tutaj zobaczcie może znajdziecie cos w TV

szymon1999

Nie ma nigdzie, jestem dobra w szperaniu po necie za filmami, które chcę, ale tego nie ma...

ocenił(a) film na 10
Syenne

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to dodałam napisy do "W poszukiwaniu wilków" i wrzuciłam na youtube. Tu link do partu pierwszego: http://www.youtube.com/watch?v=2pflpffNUJc&feature=channel_video_title (kolejne części na moim kanale).

Julia_20

Super, dzięki! <33 Ale masz je może w wersji tekstowej..? Bo "Running with wolves" już mam, tylko że po angielsku.
---
Ja tłumaczę obecnie napisy do starego Lobo, nowego Lobo i Wolf battlefield.

ocenił(a) film na 10
Syenne

Nie jestem pewna, czy chodzi o taki osobny plik z napisami (by jedynie dołączyć do filmu)? Jeśli tak, to coś mi się zapisało, ale jak próbowałam to otworzyć razem z filmem to nie pokazywało polskich znaków, więc raczej to się nie przyda. Bo napisy dodałam do filmu w inny sposób ;]

Julia_20

Tak,chodzi mi o plik tekstowy z napisami. A co do polskich znaków, to wystarczy dobry video player. U mnie akurat chodzi, nie jestem pewna, od czego to zależy.

ocenił(a) film na 10
Syenne

Po otwarciu tych napisów w notatniku rzuca się w oczy, że wyglądają one nieco... kosmicznie :p więc ostrzegam xD jednak jeśli chciałaś to mogę ci je wysłać.

Julia_20

Bardzo chętnie ^^'. W jaki sposób mogłabyś je przesłać?

ocenił(a) film na 10
Syenne

Najprościej byłoby mailem, więc możesz podać adres :]

Julia_20

syenne@vp.pl (wiem, że trudny :'D)

ocenił(a) film na 10
Syenne

Wysłałam. Jak co powiedz czy działają. ;]

Julia_20

Faktycznie dziwne te napisy, nie chodzą na lapku.

szymon1999

Zdecydowanie polecam hiszpański Entre Lobos (niekiedy pisane łącznie). Nie dokument, ale... biograficzny. Miałem szczęście obejrzeć na Warszawskim Festiwalu Filmowym. http://www.entrelobos.es/#/home

ocenił(a) film na 10
JandK

A wiadomo coś o polskich napisach do tego filmu? Albo nawet angielskich? Bardzo chciałabym zobaczyć ten film, jednak po hiszpańsku nie zrozumiałabym... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones