Mom at Sixteen

Kiedy szesnastoletnia Jacey zachodzi w ciążę ze swoim siedemnastoletnim chłopakiem Bradem, początkowo chce oddać dziecko do adopcji, jednak ... czytaj dalej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

pokaż:
 oceń grę aktorską:
Danielle Panabaker Danielle Panabakerjako:Jacey Jeffries
Mercedes Ruehl Mercedes Ruehljako:Terry Jeffries
Clare Stone Clare Stonejako:Macy
Jane Krakowski Jane Krakowskijako:Donna Cooper
Colin Ferguson Colin Fergusonjako:Bob
Tyler Hynes Tyler Hynesjako:Brad
$related.related Leah Fassettjako:Gena
$related.related Rejean Cournoyerjako:Pan Cheevers
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w filmie

Mercedes Ruehl
rola: Terry Jeffries
8,0 1 głos

Kiedy szesnastoletnia Jacey zachodzi w ciążę ze swoim siedemnastoletnim chłopakiem Bradem, początkowo chce oddać dziecko do adopcji, jednak wkrótce po jego narodzinach rezygnuje z tego pomysłu. Matka dziewczyny - Terry namawia ją, by udawała, że Charlie jest jej bratem, a nie synem. Jacey przenosi się do nowej szkoły zrywając kontakt z chłopakiem, który nie wie nic o ciąży. W liceum dziewczyna zaprzyjaźnia się z nauczycielką Donną Cooper, która prowadzi bardzo szczere i otwarte rozmowy ze swoimi uczniami na temat seksu, ale sama nie może zajść w ciążę, mimo trzech prób zapłodnienia in vitro. Wzruszona losem dziewczyny kobieta postanawia jej pomóc, przekonując ją, że powinna sama zająć się swoim synkiem.

pozostałe informacje

muzyka:
zdjęcia:
studio:
 • Von Zerneck Sertner Films
inne tytuły:
(więcej...)
 • Zdjęcia kręcono w Halifax (Kanada).
 • By film wydawał się jak najbardziej wiarygodny, sceny dyskusji nauczycielki i uczniów była zaimprowizowane. Jane Krakowski podawała temat, a młodzi aktorzy uczciwie odpowiadali.

forum (47)

  • autor: gacek870

  Dlaczego ona oddała dziecko. Przez cały film widzimy jak walczy z matką o to żeby go wychowywać, bardzo je kocha, nie ma trudnej sytuacji materialnej, pomaga jej matka, siostra, nauczycielka a tu nagle pod koniec filmu oddaje dziecko. Ja wiem, że pewnie tamta rodzina zapewni mu lepsze życia, ale nie ... czytaj dalej

  • autor: przemeko_3

  Tytuł piosenki w mniej więcej 45 minucie filmu http://www.youtube.com/watch?v =zMJJeDOzKu4

  • autor: dominika200496
  • ocenił(a) ten film na: 9

  Kiedy młoda dziewczyna zajdzie w ciążę wszyscy to komentuja w niezbyt miły sposób,te spojrzenia,głupie teksty typu"gdybym ja zaszła w ciąże to bym sobie chyba w łeb strzeliła".Nie rozumiem tego jek mozna oceniac kogos nie znajac jego sytuacji.

  • autor: werbenna
  • ocenił(a) ten film na: 6

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  • autor: Magmana
  • ocenił(a) ten film na: 6

  Film do granic przewidywalny, ale można obejrzeć, bo miły i przyjemny. Daje do zastanowienia. Choć na początku przysypiałam to ostatnie sceny mnie wzruszyły.

zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o