PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8858}

Prawdziwy romans

True Romance
7,5 52 124
oceny
7,5 10 1 52124
7,4 16
ocen krytyków
Prawdziwy romans
powrót do forum filmu Prawdziwy romans

sycylijczycy

ocenił(a) film na 8

...wypowiedź ojca na temat sycylijczyków powaliła mnie na kolana ! piękna scena !

ocenił(a) film na 5
masist

Jedyna dobra scena w filmie...ale fakt HOOPER rozwalił system :D!

LeoMessi86

no nie żartuj :P cały film jest jedną genialną sceną :D
ja się zbierałem za ten film strasznie bo sądziłem że przynudzi mnie jakimś romansidłem ...
a tu prosze .. genialnie :)

masist

Fakt! Pojechał z postacią Walkena jak ze szmatą :)

ocenił(a) film na 9
Pinky0891

Walken do tej sceny przygotowywał się trzy dni.....

ocenił(a) film na 9
masist

Dla mnie ta scena i ostatnie pięć minut filmu "Podejrzani" to dwie najlepsze sceny w historii kina.

użytkownik usunięty
masist

Scena marzenie na bardzo wielu poziomach ! Oglądałem kilkukrotnie i jeszcze będę ;-)
Stanowczo się nie zgodzę, że robotę robi tutaj sam Hopper. Walken buduje fenomenalny nastrój, tworzy Hopperowi całą przestrzeń z wolnym miejscem pośrodku, w które się on mistrzowsko wpisuje.

Reszta filmu jak dla mnie dość teledyskowa, nieco już podstarzała, choć oczywiście nie pozbawiona wielu innych fajnych momentów. Gdybym obejrzał ten film po premierze, uznał bym go za znacznie lepszy. Tylko "Sycylijczycy" się nigdy nie zestarzeją, będą wieczni ;-)

ocenił(a) film na 9

A gdzie tam! A rozmowa Alabamy z kilerem w pokoju zanim zaczął ją bić? A akcja w windzie? A moment tuż przez zatrzymaniem kolesia przez policję za przekroczenie prędkości? A krótka rola Samuela L. Jacksona? Film jest genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones