PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544006}

Prawnik z Lincolna

The Lincoln Lawyer
7,5 82 171
ocen
7,5 10 1 82171
6,6 7
ocen krytyków
Prawnik z Lincolna
powrót do forum filmu Prawnik z Lincolna

8/10

ocenił(a) film na 8

Chociaż nie jest arcydziełem gatunku filmów prawniczych, to wybija się ponad przeciętność, dostarczając kawał dobre rozrywki

ocenił(a) film na 9
mocca84

ja dalem 9/10
ten film jest dowodem na to, ze nie trzeba rozpieprzyc pol miasta zeby przyciagnac widza
swietne kino, swietna rozrywka
goraco polecam

ocenił(a) film na 8
mocca84

Film naprawdę świetny dawno nie oglądałem takiego dobrego filmu prawniczego świetna fabuła naprawdę polecam

ocenił(a) film na 10
roland_roland

Popieram poprzedników, film bez żadnych akcji, bez amerykańskich efektów specjalnych wybija się spośród zwykłych przeciętniaków. Naprawdę ogląda się go z wielkim zachwytem, a gra aktorska jest wspaniała Matthew McConaughey świetnie zagrał rolę prawdziwego cynika.

ocenił(a) film na 8
mocca84

Cóż mi pozostało dodać? Jedynie to, że popieram wasze opinie.
Film oglądałem 2 razy z wielką przyjemnością, i muszę przyznać że w tym właśnie filmie "poznałem" Matthew McConaugheya - dodałem go do swoich ulubionych aktorów.

ocenił(a) film na 8
mocca84

dokladnie, kawal swietnego kina, i jak ktos napisal nie trzeba rozwalac pol miasta zeby film byl wciagajacy :D:D

ocenił(a) film na 6
mocca84

Jak dla mnie zbyt niewiarygodny, metamorfoza głównego bohatera też mnie nie przekonała.

ocenił(a) film na 8
astat_2

żadna metamorfoza, złapał się na tym, że nie uznał swojego klienta za niewinnego i "załatwił" mu ugodę na 15 lat a wk...ił się tym, że ktoś wplątał go w sprawę i chciał wykorzystać a na dodatek groził jego rodzinie i znajomym.

ocenił(a) film na 6
Guliwer_2

To, o czym piszesz, to sprzed metamorfozy. Na koniec filmu jest swoim zupełnym przeciwieństwem.

ocenił(a) film na 5
mocca84

Moim zdaniem to kolejne zle uzycie Matthew McConaughey'ego. To za dobry aktor do szablonowych produkcji typu CSI Miami.

ocenił(a) film na 7
mocca84

Tak, pooglądałem w całości z zainteresowaniem, chociaż końcówka mnie trochę zmierziła, została zbyt szybko i naiwnie podsumowana całość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones