PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544006}

Prawnik z Lincolna

The Lincoln Lawyer
7,5 82 174
oceny
7,5 10 1 82174
6,6 7
ocen krytyków
Prawnik z Lincolna
powrót do forum filmu Prawnik z Lincolna

bądz jeśli ktoś jeszcze nie widział filmu to POLECAM przeczytanie książki .Czyta sie świetnie i jest w niej zawarte wiele szczegółów nieujętych w filmie

maciekb80

Książki nie czytałem, może kiedyś w wolnej chwili przeczytam, ale Twoja ocena jest dużo za niska i tyle w temacie ode mnie...:-(

maciekb80

P.S. zerknąłem na Twój profil, jakby nie było mniemam człowieka o rok ode mnie starszego i jestem przerażony ilością kaszan na nim tak wysoko ocenionych...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

wooow ....

maciekb80

Nie wow, ale raczej smuteczek...:-(

HeadHoper4Warsaw

P.S. jak można dać w ogóle takim gniotom, tak wysokie oceny?...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Nie kal swego oka mym profilem . Bardzo Cię o to prosze bo będe miał wyrzuty sumienia jak w oczach twoich wystąpi bielmo z mego powodu . A woow to taki ironia była , szpetna kuzynka sarkazmu .

ocenił(a) film na 6
maciekb80

taki = taka gdybyś sie wyczail że mi literówka zrobiła .

maciekb80

Ironia, to domena ludzi inteligentnych, a tacy nadal nie rozumieją zachwytów nad takimi rzadkimi kupami jak "Birdman" oraz "Mama"...:-(

HeadHoper4Warsaw

Pozdrawiam Cię równie mocno, na niedźwiadka, ha, ha, ha...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

To sraj sobie na twaro tylko nie karz mi tego wąchać . A skoro nie wyczułes że to ironia to gratuluje . Pozdro

maciekb80

Ty chyba jednak nie masz 36 lat, bo piszesz jak jakiś wtórny analfabeta?...:O

maciekb80

A propos, ironia, to moje drugie imię, kolego...:P

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Apropos , barzo bym Cię prosił abyś nie oceniał czyjegoś IQ na podstawie ocen jakie daje na filmweb . A co do " Mama " to ma barzo wysoką ocenę ( 7.9 ) i jąk najbardziej adekwatną . Pozdro ;)

maciekb80

Dzieje się pewnie to temu, ponieważ większość tu oceniających ludzi to dzieci i nastolatkowie...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Każdy kiedyś był nastolatkiem i popełniał filmowe błedy . A błędów nie robią tylko Ci którzy nic nie robią .

maciekb80

Może i tak, masz rację, gusta są rożne i nie powinno się o nich dyskutować. Niestety większość osób tu ich nie ma...:-(

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

A może na swój sposób widzenia mają . Nie stawiaj się w roli wyroczni . Ważne że oglądając daną produkcje nie żałowali czasu który poświęcili .

maciekb80

Każdy ma swój punkt widzenia, ale zawsze zależy on punktu siedzenia i leżenia...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Wszystko zależy od gustu . A o gustach się nie dyskutuje ;)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Można nie zgadzać się co do oceny z drugą osobą i przedstawić swoje argumenty mówiące dlaczego uważam tak czy tak . Ale to nie znaczy że przez pryzmat oceny filmu danej osoby ocenia się ją at persona nic o nie na dobrą sprawe nie wiedząc

maciekb80

Jak ktoś, bez urazy, uważa film o filmie za arcydzieło albo jakieś gejowsko-lesbijskie "love story", to sorry, ale coś z nim musi być nie hallo...:O

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Pozdrawiam .

maciekb80

No siema...:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones