PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475202}

Prawo zemsty

Law Abiding Citizen
7,8 214 441
ocen
7,8 10 1 214441
5,6 7
ocen krytyków
Prawo zemsty
powrót do forum filmu Prawo zemsty

Bywało dziwnie...

ocenił(a) film na 8

Film bardzo mi się podobał, trzymał w napięciu, świetna rola Butlera, ale J. Foxx nie zrucił mnie na kolana. W każdym razie chciałbym napisać o pewnym braku realizmu w filmie. Mam na myśli przede wszystkim podkop i o ile ten jest jeszcze jakoś prawdopodobny, to jak dla mnie film ewidentnie sugeruje, że w tym więzieniu jest tylko jeden karcer (a tak raczej nie ma), a główny bohater właśnie tam się podkopał, no i te jego wypadu - praktycznie niezauważane.
Podsumowując: film bdb, krytyka systemu w filmie jest jak najbardziej zasadna - przede wszystkim ta scena, w której G. Butler ruga sędzinę daje do myślenia. Widać, że się trochę czepiam, ale tamte sytuacje nie dawały mi spokoju :D

ocenił(a) film na 10
Tango92

Tylko chciałem napisać - on nie przekopał się do jednego karceru, tylko przekopał się do wszystkich :P Akurat tego w którym go umieszczą to nie mógł przewidzieć i w jakiejkolwiek celi by go nie umieścili, to i tak może się stamtąd wydostać :>

ocenił(a) film na 9
Tango92

a co do jego pozostaniu niezauważonym to tak działa karcer wywalają cię od społeczeństwa i siedzisz tak sobie 24h na dobę a jedyny przejaw życia jaki widzisz to posiłek 3 razy dziennie lub może i mniej więc mógł sobie tak znikać na nawet 5h

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones