PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8867}
6,4 39 383
oceny
6,4 10 1 39383
5,6 11
ocen krytyków
Predator 2
powrót do forum filmu Predator 2

Ten film to jakieś nieporozumienie wogule nie dopuszczam myśli źe jest to kontynuacja części pierwszej.

ocenił(a) film na 10
tomek1973_2

Rasista xD akurat glover wypas zagral a dwojka musiala sie roznic od czesci 1 kozak

ocenił(a) film na 5
tomek1973_2

Zastanawiałem się, jaką ocenę wystawiłbym temu filmowi, gdyby nie powstała cześć pierwsza i wyszło mi, że nie więcej niż 6. Za dużo tu biegania, chaosu no i ci jamajczycy... raczej śmiesza niż straszą. Predatorzy też tylko zabijają i zabijają. Trup się ściele, a widz przysypia.

A w "jedynce" była intryga - przemyślany scenariusz, napięcie stopniowane. Predator był, ale odkrywaliśmy jego tajemnice powoli, na równi z żołnierzami Dutcha. Byliśmy tam w dżungli razem z nimi..

ocenił(a) film na 7
Sony_West

Masz rację druga część nie ma nic wspólnego z częścią pierwszą.Predator 1 to klasyk jak Obcy,Star Wars.

tomek1973_2

wogule?

ocenił(a) film na 5
Sony_West

Zgadzam się. Jedynka jest świetnym filmem, natomiast dwójka jest zrobiona jakby na siłę. Ważne, żeby się odróżniała od jedynki, a jak i po co, to już mało istotne. Film z ogromnym ale, niestety, zmarnowanym potencjałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones