PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509652}
6,1 60 286
ocen
6,1 10 1 60286
5,1 12
ocen krytyków
Predators
powrót do forum filmu Predators

Finał jest zbyt teatralny,film traci tempo. Za to początek-znakomity,zaskakujący. Postacie barwne, ciekawe. Wciągająca fabula. Pierwsze starcie z Predkami za-yeah-biste! Alice Braga-cudna-druga Vasquez normalnie! Brody to nie Arnold,ale też daje radę-wierzy mu sie. Tworzą z Bragą świetną ekranową parę. Predki fajnie odmalowane,z wyjątkiem tego mutanta z finału-tu twórcy lekko przegięli. W ogóle walka finałowa pokazana zbyt wprost,bardzo teatralnie,Predki pokazane zbyt wprost-tracą całkowicie aurę tajemniczości.
Reasumując-niezły film,ładnie oddany hołd Jedynce. Momentami przypomina fan movie za większe pieniądze. Komiksowy charakter nieźle się sprawdza (choc wolę realizm Jedynki) Generalnie mocna 7-mka.

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

btw w twoim odczuciu jest to 3cia część histori czyli ' Predator 3' po prostu czy rebot ignorujący dwie pierwsze częsci. Ja wiem że to czasowo nie pasuje i filmy sie nie wykluczają wzajemnie ale i tak mnie to ciekawi jak się sprawy maja :P Zaptrząta mi głowę fakt czy wszystkie te 3 historie wydarzyły się w jednym uniwersum czy też nie

ocenił(a) film na 7
mordarg

Dla mnie, to jest to samo Uniwersum,trzecia część trylogii. Niektórzy wrzucają Predators do jednego wora z Alien vs. Predator-zupełnie niesłusznie.

ocenił(a) film na 7
kinoman77_filmweb

P.S Na upartego można by Predators potraktować jako remake Jedynki, ale dla mnie to stanowczo 3 część .

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

też wole takie rozwiązanie i mam nadzieję że takie też jest oficjalne stanowisko włodarzy . Po prostu zakładam że między dwójką a trójką upłynęło po prostu baaaardzo dużo czasu i dlatego tym razem jest odwrotnie :) .

ocenił(a) film na 7
kinoman77_filmweb

Kinoman mi najbardziej się podobał motyw z trucicielem.

ocenił(a) film na 7
ChubakaCieLubi

Ciekawy motyw.

ocenił(a) film na 7
kinoman77_filmweb

Tak bo przez cały film myślimy że znalazł się tam przypadkowo.

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

Oczywiście że jest to samo uniwersum. Nikt nie wyłapał że z początku filmu Isabel opowiadała Royce'owi że już kiedyś widziała tego stwora i zaczęła przy okazji opowiadać historię o oddziale specjalnym który paręnaście lat temu zginął w dżungli w walce z predatorem oprócz oczywiście Arnolda.

Oczywiście niespójności jest sporo bo chociażby tak zwany "sezon" których Morfeusz spędził koło 10 ciu na tej planecie na końcu filmu okazało się że to jest raptem dzień , może dwa. A być może kolejne rozpoczęcie jest uzależnione od tego jak szybko zginą ludzie czy predatorzy.

Nie wiem jak reszta ale ja bym chciał kontynuację tej historii ponieważ nie wiadomo czy Royce i Izabel przeżyją. Byli ranni ale nowi ludzie zaczęli spadać więc mieliby z nimi szansę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones