PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509652}
6,1 60 281
ocen
6,1 10 1 60281
5,1 12
ocen krytyków
Predators
powrót do forum filmu Predators

właśnie kupiłem wszystkie części predatora i zastanawiam się czy ,,Predators,, jest kolejna częścią czy remakiem???

ocenił(a) film na 6
seba_1997

Właśnie obejrzałem. Po opisie chyba widac że to nie remake, ale nie mozna tego tez nazwać kolejną częścią. bo tym razem to ludzie trafiają na planetę - arenę predatorów. Ogónie taki sobie, jakiś taki rozwleczony, muzyka symfoniczna ni jak się ma do potyczek w "dżungli", po obsadzie mozna by się spodziewać czegoś lepszego, niestety, ale z braku laku i jak ktoś lubi se na predzi popatrzeć...

ocenił(a) film na 5
zimnybronx

Aha, nie sprawdza się w dżungli. Czyli pierwszy Predator to też idiotyzm. Gratuluje

ocenił(a) film na 6
Mruck

Umiesz czytać?? Nigdzie nie napisałem, ze to idiotyzm. Mimo to nie umywa sie do jedynki...

ocenił(a) film na 6
seba_1997

Szczerze trudno go nazwać sequelem oraz remakem.

seba_1997

Przypomina remake (dużo powtarzających się schematów i wątków), ale z jednego dialogu można wywnioskować, że to jednak sequel. Agentka służb specjalnych po pierwszym bezpośrednim spotkaniu z predatorami, opowiada o wydarzeniach z pierwszej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones