PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8870}

Preludium miłości

Prelude to a Kiss
5,9 1 163
oceny
5,9 10 1 1163
Preludium miłości
powrót do forum filmu Preludium miłości

Gdy film mi się nie podoba, raczej o tym nie piszę na filmwebie, chociażby żeby uniknąc tak czesto zdarzających sie tu kłótni wynikających głównie z braku zrozumienia, ze innej osobie moze podobac sie co innego. Ale tym razem nie wytrzymuję i muszę to napisac. Ten film (moim zdaniem) jest najgorszym filmem z Meg Ryan. Uwielbiam ją, ale w przypadku tego filmu scenariusz był zły. Słabo pokazany powód, dlaczego to główny bohater uważał, ze jego zona jest kim innym. Wygladalo to faktycznie na jego urojenie. No i ten obrzydliwy pocałunek z tym starym facetem... W ogóle ten film mnie nie rozsmieszył. Szkoda, bo filmy z Meg dotychczas wprawiały mnie w pogodny nastrój i pozostawiały miłe wrażenia.

sonnchen

No cóż, każdy aktor ma jakieś gorsze i lepsze filmy.
Przecież wszystkie nie mogą być hitami...

ocenił(a) film na 6
sonnchen

szału nie było, ale obejrzałam do konca i nie narzekalam ;) Natomiast prawdą jest ze Meg grywala jednak w lepszych filmach niz ten.

sonnchen

A ja nie wstrzymałam i wyłączyłam po 32 minutach. Czyli ogólnie mówiąc też mi się nie podobał:)

sonnchen

Zgadzam się. Film był słaby, ale gdyby nie talent Meg Ryan byłoby jeszcze gorzej. Jak zwykle stworzyła świetną kreację. Ona nigdy nie zawodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones