PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 094
oceny
6,4 10 1 68094
6,6 16
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

Oczywiście mam na myśli tylko wersję Amerykańską Projekt monster to słabe kino i do tego amatorskie czyli kręcone z ręki kamery niektórzy lubią takie kino ja jestem z tych którym to przeszkadza nie spodziewałem się wielkiego kina w stylu Park jurajski czy właśnie Amerykańskiej Godzilli budżet filmu też zapewne był dość ubogi ten śmieszny potworek nawet nie dorasta świetnej Godzilli do pięt nie polecam.

numer6

jeżeli spodziewałeś się czegoś w stylu filmów dla dzieci które wyżej wymieniłeś to faktycznie ten film nie jest dla ciebie

ocenił(a) film na 2
McLlovin

A co ten Projekt Monster jest bardziej dorosły? Głębszy? Na czym polega jego głębia, skoro Godzilla i Park Jurajski to przy nim film dla dzieci.

Miku

jego głębia polega na tym że nie jest dziecinny

ocenił(a) film na 2
McLlovin

W takim razie Godzilla (amerykańska) też nie jest dziecinna. No bo mamy to samo - ogromnych rozmiarów potwór niszczy Nowy Jork i ściera się z wojskiem. Różnica w tym, że Godzilla przy tym monstrum z Cloverfielda wygląda bardzo dostojnie. Godzilla ma też jakąś fabułę - jej narodziny związane są z radioaktywnym skażeniem środowiska za które odpowiedzialny jest człowiek (Francuzi:)). A tutaj mamy samą rozwałkę.

Miku

a fabuła godzilli jest wprost genialna, zamiast podkreślać potfora to staje się komedią romantyczną

ocenił(a) film na 2
McLlovin

Nie jest genialna, ale chociaż jest. Co do komedii romantycznej to chyba więcej jej w Cloverfield. Ten półgodzinny wstępniak na imprezie a potem ach te romantyczne sceny z ocalenia dziewczyny nabitej na pręt na dachu...

Miku

w tym filmie o to chodziło, relacja zwykłych ludzi

numer6

podróbka Godzilli ? a gdzie tu związek z Godzillą ? ten smieszny potworek to na moje oko by Godzillę rozszarpał .. poza tym był dużo większy.. gdzieś w necie jest taki wykaz potworów z Hollywoodu wdłg wielkości i Godzilla był/a dużo mniejszy/a.. a poza tym Park Jurajski i Godzilla to takie bardziej właśnie filmy które można puścić dzieciom ( oczywiście nie też bąkom takim malutkim :D ) Projekt Monster jako film jest bardziej brutalny i przerażający... Sam dźwięk dużo w filmie robi ... podsumowując lubie takie kino czy filmy które wymieniłeś ... ode mnie 8/10 dla Monster jak i dla Godzilli a Park Jurajski to klasyk .. 9/10 ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones