PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 048
ocen
6,4 10 1 68048
6,5 16
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

Kto by wygrał ?

użytkownik usunięty

Jak myślicie kto by wygrał Godzilla czy Monster z tego filmu ?

Zależy który Godzilla ;). Ten z 98 zginął by po pierwszym ciosie (skoro zabiły go 4 pociski zwykłych myśliwców), a ten z japońskiej serii lub z 2014 wygrał by bez problemu :P

użytkownik usunięty
szmyrgiel

chodzi mi o tą Godzillę z 2014

Godzilla w filmie z 2014 ma 100 m wysokości, a Potwór chyba nawet mniej niż 50.

użytkownik usunięty
szmyrgiel

on wogóle miał coś popieprzone z tą wielkością ( mówię o stworze z Project Monster ) w jednym momencie był ogromny a w drugim takiej wielkości że przechodząc zauważył tego gościa który latał z kamerką i go zagryzł ... nie pożarł tylko zagryzł

ocenił(a) film na 4

no, zj909ebali

użytkownik usunięty

chodzi mi o Godzillę z 2014 ;)

ocenił(a) film na 7

przeciez to ci sami.

Chyba Godzilla. Większa masa.

AKENO_GREY

Mimo to jakoś bardziej przerażał mnie ten drugi.

użytkownik usunięty
AKENO_GREY

tamten faktycznie chyba był straszniejszy no ale jednak Godzilla ma ten swój ogień ( a japońska promień ) chociaż tamten był bardzo wytrzymały więc ta walka była by mocna

Ciekawe tylko jak ten potwór z Clovefield powstał. W Godzilli mieliśmy to wytłumaczone a tutaj nic.

użytkownik usunięty
AKENO_GREY

eksperymenty amerykańskiej armii ? pradawny stwór który wydostał się z głębin ? nie wiem powinii wyjaśniac takie rzeczy

I dlaczego zawsze wszystko musi się dziać w Nowym Jorku? :( Czemu taki stwór nie przyjdzie np. do Europy..

użytkownik usunięty
AKENO_GREY

jakby to było prawdziwe to ja tam bym się cieszył że to nie Europa miałaby to na głowie



szczególnie że to nieudolne UE pewnie nie dałoby temu rady

Takie coś byłoby mile widziane w Rosji. :D

użytkownik usunięty
AKENO_GREY

Ciekawe jak z tym dali by sobie radę :D

Pewnie by zestrzelili rakietami ziemia-powietrze.

ocenił(a) film na 7
AKENO_GREY

idiota

ocenił(a) film na 8
AKENO_GREY

Kiedyś czytałem na temat tego filmu. Na forum ktoś dał link z yt w którym widać jak podczas sceny przy plaży ( to chyba ostatnia albo pierwsza scena w filmie nie pamiętam dokładnie niestety) w oddali widać, że jakaś kapsuła wpada do oceanu i jest to ledwo widoczne.

ocenił(a) film na 7

"Nie ważne kto wygra, my przegramy" Ichabod 2018

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones