PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 092
oceny
6,4 10 1 68092
6,6 16
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

jak już ktoś słusznie zauważył można od nich co najwyżej dostać oczopląsu albo solidnej migreny. Wielka szkoda, bo pomysł całkiem fajny.

annikki27

chyba 21 gramów był filmem w całości kręconym z ręki, a oczopląsu nie dostałem

slafek

nigdy w życiu 21gram nie było "z ręki". Notabene genialny film :)

annikki27

A mi się one właśnie o dziwo bardzo podobają. Rec, Paranormal Activity, Projekt Monster, Kwarantanna - dobre filmy.

użytkownik usunięty
DagnaMara

Wiesz co dobre :))

Dzięki :) Jeszcze tutaj nic podobnego nie usłyszałam (a raczej przeczytałam) ;)

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

że się wtrące zapomnieliście o jeszcze jednym klasyku kręconym w ten sposób Blair witch project ;)

skompy18

Wstyd, ale nie oglądałam :'(

użytkownik usunięty
DagnaMara

To obowiązkowo obejrzyj ale w nocy po ciemku! :D Albo najlepiej w lesie pod namiotem na laptopie. Gwarantuję wtedy zawał serca

ocenił(a) film na 8

taaa opcja z obejrzeniem tego pod namiotem naprawdę dobry pomysł xD 2 częśc mnie osobiście zawiodła ale tak to już bywa z kontynuacjami ;/

Ja praktycznie zawsze oglądam horrory w nocy, przy laptopie, ze słuchawkami w uszach, kiedy nawet mój pies już smacznie chrapie :) Odbiór niesamowity, później się boję iść do łazienki :) A tak w ogóle to o czym jest Blair witch project ?

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

wyklikaj na filmweb-ie lepie osobiściej tego nie opisze :)

DagnaMara

Straszne nie widzieć nigdy BWC ;) ale gorąco polecam, niby nic bo nie ma efektów specjalnych za grube miliony itd. a film po prostu...niesamowity horror.

nostraight

Opis jest bardzo zachęcający, kocham paranormalne historie :)

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

Paranormal Activity też nakręcili za pare groszy z tego co kojarzę

skompy18

To chyba miało iść do nostraight, ale tak, nie liczy się portfel, tylko pomysł.

użytkownik usunięty
skompy18

O tak! Raz to dorwałem dawno temu u kuzynki i myślałem, że to prawda więc z przerażeniem oglądałem z 4 razy pod rząd jednego dnia :o

Po co Ci 4 razy były?

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

jak sie ogląda przez palce to tyle razy trzeba żeby obejrzeć film w całości :P - żart oczywiście ;)
a tak się skapłem że dziś jest REC2 o godz 23 w (tv plus)

skompy18

uuuu no to trzeba zobaczyć ;)

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

jak mnie to wkurza tak to nie ma dobrego filmu przez tydzień albo i więcej a jak ich coś jebnie to dwa od razu puszczą ;/

użytkownik usunięty
skompy18

No dokładnie. Zawsze ale to zawsze tak jest. Albo nic kompletnie, same szmiry albo 10 filmów naraz co każdy warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8

z lekka dupy dałem bo się w browary nie zaopatrzyłem a dłuuga noc się zapowiada ;)

skompy18

Najgorzej jak ci puszczą dobry film duużo po północy w niedzielę czy w środku tygodnia, kiedy za parę godzin musisz wstać - nienawidzę tego!

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

life is brutal ;)

skompy18

Hej to moje powiedzonko ;)

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

to jest nas dwóch OooO :P

skompy18

Jak już to dwoje, jestem DZIEWCZYNĄ :p

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

tzn wróc skapłem się że jesteś dziewczyną xD ale źle się wyraziłem Sooory :)

skompy18

Spoko :)

skompy18

A widział ktoś drugą część?

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

mówisz teraz o blair witch project 2 ?

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

widziałem i się rozczarowałem chcieli nawiązać do pierwszej części ale na chęciach się skończyło zabrakło tego co wyróżnia jedynkę tzn nie ma już takiego wrażenia że jest to na faktach widac juz kilka marnych efektów specjalnych i w ogóle wszystko takie na siłe (oglądałem 2 tylko raz i bardzo dawno więc mogło mi się coś popierniczyć ;) )

skompy18

Dzięki za info :)

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

nie ma problemu :)

użytkownik usunięty
DagnaMara

Ja oglądam chyba jednak Cloverfielda. Dobra zaspamowałem tu dziś jak jakiś gimbus.. Miłego seansu wszystkim życze

ocenił(a) film na 8

fakt pojechalismy troche xD ale co tam ktoś mądry wymyślił te fora i można się dzielić swoimi wywodami :) dziękować i wzajemnie ;]

użytkownik usunięty
skompy18

REC 2? Taki dobry film w TV Puls :O To się postarali. Przeważnie z tego co widziałem kiedyś to tam lecą same filmy typu "Atak Krwiożerczych Szczurów" "Atak zmutowanych gargulców" :D

ocenił(a) film na 8

dokładnie to samo pomyślałem xD

E tam na Pulsie lecą dość dobre filmy. Ten o ożywionych gargulcach był całkiem fajny i straszny.

użytkownik usunięty
DagnaMara

Takie wrażenie na mnie zrobił + to, że myślałem że to prawdziwe taśmy ludzi i że serio tam zginęli w tym lesie(taki był w ogóle zamysł twórców na ten film, żeby wkręcić ludzi, że to prawda) :P

Miałam podobne odczucia z Paranormal Activity, miałam miejscami zawahania czy to real czy nie real i jeszcze kumpela mi różne rzeczy naopowiadała.

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

jeszcze te wstawki że to jest oparte na faktach ;]

skompy18

No właśnie :)

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

jak już jesteśmy w temacie filmów niby poartych na faktach to polecam jeszcze the strangers moim skromnym zdaniem świetny ;)

skompy18

Widziałam, ale już jakiś czas temu i za dużo nie pamiętam, oprócz tego że psychole byli nieźle walnięci.

użytkownik usunięty
DagnaMara

No i reklama więc odpaliłem kompa z nudów znów :D Jak tam oglądacie Cloverfield czy REC 2?

Kocham ten film normalnie! Ten moment kiedy wbiegają do metra po schodach i ten potwór drze japę - bezcenny. Może to dlatego, że mam zryty beret i chciałbym, żeby coś takiego się naprawdę przydarzyło np u nas w Polsce. Dlatego chyba lubię filmy katastroficzne, sci-fi i horrory :D

A ja marzę o Apokalipsie (np: epidemia zombie), czy to znaczy, że jestem nienormalna? A zresztą, chyba znam odpowiedź :p

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

w Polsce takich scen nie doświadczysz chyba że jesteś z Warszawy tam mamy aż jedną nitkę metra ;P ja oglądam film na tvn-ie

skompy18

Wielkopolska i raczej mała mieścinka :/ choć nie wieś, chociaż tyle :) Pomarzyć chyba można, w końcu grudzień się zbliża ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones