PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 200
ocen
6,5 10 1 182200
5,1 11
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Typowy gimbus, pytany o ulubiony film odpowiada bez namysłu: Projekt X i Jesteś Bogiem.

ocenił(a) film na 1
24_10_2012

Trafiłeś w samo sedno. Gimgówno kocha filmy o hedonistach i narkomanach

tearofmankind

Żeby to było chociaż trochę zabawne. Ten film to kompletna żenada. Ani to śmieszne, ani mądre.

24_10_2012

Nie wiedziałem że wy w Żydostanie macie gimbusy..

ocenił(a) film na 6
24_10_2012

Hahaha, serio? Ty chyba nigdy nie rozmawiałeś z kimś z gimnazjum.

ocenił(a) film na 1
Otake

Wystarczy posłuchać gimbusów w środkach komunikacji. Project X to ideał filmu dla nich.

ocenił(a) film na 6
tearofmankind

Chyba myślicie o takich stereotypowych 'gimbusach' ze wsi, którzy są tak bardzo żałośni, że to aż niemożliwe... ._.

ocenił(a) film na 7
Otake

a gimbusy "z miasta" są niby lepsze?:) Nieważne, skąd się jest ale KIM się jest, a gimbus to "stan umysłu" :)

użytkownik usunięty
tearofmankind

Chodzi tu o gust......... -.- a nie ile ma się lat

ocenił(a) film na 3
24_10_2012

muszę się zgodzić, nie mogę uwierzyć jak takie coś może być określane jako komedia, mnie osobiście ten film strasznie przeraził. Podejrzewam ze większość ludzi która się tym filmem zachwyca nigdy nie była organizatorem takiej imprezy bo wtedy nie uznała by tego filmu za dobry. Byłam już na jednej imprezie na której straty były całkiem spore ale myśl o kosztach tej imprezy to coś przerażającego.

ocenił(a) film na 7
chuda911

Dlatego trzeba pamiętać, że na imprezy się chodzi ale nigdy się ich nie urządza ;]

ocenił(a) film na 6
24_10_2012

Jestem sobię, uświadom to bogię bogię,dzieciaku.

ocenił(a) film na 4
24_10_2012

Zmieszch leprzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones