PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523230}

Prometeusz

Prometheus
6,3 184 756
ocen
6,3 10 1 184756
6,0 32
oceny krytyków
Prometeusz
powrót do forum filmu Prometeusz

Dziwne

ocenił(a) film na 9

Kurcze... Chyba ta ocena jest dziwnie zaniżona:).... 6.3!! No dobra.>> Coś tam nielogicznego się znajdzie ale patrząc na całość to....chyba nie dorośliście do tego filmu:). .. Wielkie rzeczy mają małe początki... A najlepsze jest to że np. taki kicz do piwka jak "Xena i Hercules: Prometeusz, Dzień sądu (1995)" ma wyższa ocenę...6.4 hehe:). ktoś tu grandzi i tyle!!:)

Subiektywna ocena ze względu na pewne zainteresowania...9/10

Próba obiektywnej oceny hm/.... 7.5/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Marekgdapl

Nie była to moja próba emotrampostrzale.

ocenił(a) film na 1
grzesznik_3

A nie jesteś zwolennikiem takowej?
Twoje zrozumienie dla tego kuriozum z lekka ciękwalifikuje...nie sądzisż?
No pomyśl,ale tak obiektywnie ))))))Przynajmniej podejmij próbę.

ocenił(a) film na 8
Marekgdapl

Czyżbyś miał wrażenie, że wzbiłeś się na wyżyny intelektualne? :)

ocenił(a) film na 1
grzesznik_3

Nie szalej ;))))))
Nie zmuszasz...

ocenił(a) film na 10
Marekgdapl

Zamknij ty ten zje bany ryj. To co powiedziałeś może się odnosić do jakichś pseudo-ambitnych popłuczyn braci Wachowskich a nie do jednego z największych arcydzieł wszech czasów - PROMETEUSZ!

Sorcerer_fw

HAHAHAH

ocenił(a) film na 9
Marekgdapl

Zero dystansu ludzie:)... "Odmużdzaństwo" (ups...nie czytam co pisze) i tyle:). 20 lat tvn24 i M jak miłość zrobiło swoje :). Ludzie zobaczcie jakie macie niektóre głupoty w wielkich działach kina...tyle że każdy jakoś na to oko przymruży. A tutaj jakaś reakcja łańcuchowa i prowokacja. Takie jest moje zdanie. Może jak wyjdzie kolejna cześć ocena trochę skoczy. Sama ścieżka dźwiękowa z filmu daje tu 5/10 a wy się ośmieszacie 1/10:)... dziecinada. Do piaskownicy:)!!!.

ocenił(a) film na 5
konczakos86

Wszedzie czytam podobne argumenty i podobne dyskusje. Ktos wystawi tu niska ocene to dostaje opier.dol, ze nie dorosl do tego dziela. Ktos wystawi wysoka, to go obsmieja, ze podobaja mu sie byle gowna. Niektorzy to sie najwyrazniej nudza...

ocenił(a) film na 2
konczakos86

Odpowiedź jest krótka, związła i (dla niektórych) oczywista: Ten film to jest DNO. Nie rozumiem jak mógł reżyser GLADIATORA nakręcić takie coś?! 2/10 to jest moja ocena. Długo się zastanawiałem nad 1 ale Janek uratował tę ocenę

ocenił(a) film na 9
Kiszony_Salceson

Żałosne:)... ano reżyser filmu w którym widać butle gazowe pod rydwanami nakręcił takie dno:). A właściwie to możne ocenił byś na -100 w skali"1do 10", a co tam?? Kabaret kurdejegomać:)

konczakos86

Nie popłacz się tam czasem.
A tak btw. to trzeba być niezłym pustakiem , by twierdzić , że ludzie oceniający nisko ten szajs są w większości miłośnikami Polskich seriali.

ocenił(a) film na 9
GarvinSitho

A widziałeś kiedyś pustaka?? Oglądasz go co dziennie patrząc w lustro:)...................................................

konczakos86

A czy trzeba go widzieć?
Wystarczy przeczytać twoje posty , by dojść do wniosku , że jesteś synonimem debila a twoja egzystencja uwłacza inteligentnym ludziom.
Poza tym , "co dziennie" piszemy razem jełopie bez szkoły. Skoro nie znasz nawet ortografii , której nauczają w podstawówce to IMO nadajesz się tylko do układania pustaków. Tylko uważaj żeby ktoś twojej pusty głowy nie pomylił z tym materiałem budowlanym , gdyż oprócz podobnego kształtu masz tyle dziur we łbie co ser szwajcarski i tyle luk w nauczaniu , co przeciętny polski polityk.

ocenił(a) film na 9
GarvinSitho

Skomentuje tylko jednym słowem co sadze na tema twojej obraźliwej, zakompleksionej, naszpikowanej jadem wypowiedzi:). Trochę Ci nie wstyd pisać w ten sposób? Jak to świadczy o tobie i twojej kulturze osobistej, wychowaniu? Bo ja bym chyba się ze wstydu spalił gdybym "wypluł" publicznie coś takiego z siebie jak twoja szacowana osoba.... RYNSZTOK.. Szkoda w ogóle było zabierać głos i tyle,:). Tak można dyskutować i udawać mądrego pod sklepem z menelami.....

konczakos86

Jakiej znowu obraźliwej?
Stwierdziłem tylko fakt - ktoś kto sprowadza WSZYSTKICH ludzi negatywnie oceniających Prometeusza do fanów Polskich oper mydlanych i bezmózgów jest kretynem bez wyobraźni.
Od początku dyskusji obrażasz ludzi o odmiennych poglądach , ale dziwisz się , że działa to w drugą stronę?
Generalizowania to ulubiona zagrywka ludzi młodych i głupich do których najwidoczniej należysz.
Nie będę ci tu wyjaśniał bardziej zawiłych sformułowań , bo twoja sztuka pojmowania zawieruszyła się gdzieś pomiędzy drugą a trzecią klasą podstawówki.

Ja bym się ze wstydu spalił jakbym był twoim rodzicem albo nauczycielem polskiego.
"Szacowana osoba" a co to takiego?

Ty nawet pod sklepem byś nie mógł prawić mądrości , bo pierwszy lepszy menel to dla ciebie tytan inteligencji.
Rynsztok to ty masz w mózgu lub co najwyżej zamiast niego , ty prymitywie.

ocenił(a) film na 9
GarvinSitho

Nawet nic nie muszę odpowiadać bo sam Siebie obrażasz swoją wyjątkowo inteligentną przekraczająca horyzont zdarzeń wypowiedzią hehe (nawet nie muszę używać słów typu "głupek", "kretyn", "debil", "pustak", "prymityw'...itd):).
Pokaz mi w którym momencie kogoś obraziłem czy nazwałem kretynem. Sam sobie wystawiasz opinie... użyłeś więcej obraźliwych słów w jednym zdaniu niż ja w ciągu miesiąca:). Nie potrzebnie się wdawałem w tak bezowocną dyskusje tym bardziej na tak błahe tematy jak kino rozrywkowe:). A może zademonstrujesz twoją ponadprzeciętna sztukę pojmowania?? Ręce opadają :_). więcej nie zabieram już głosu Panie "krytyk".

konczakos86

Proszę bardzo:

"Odmużdzaństwo" (ups...nie czytam co pisze) i tyle:). 20 lat tvn24 i M jak miłość zrobiło swoje :). Ludzie zobaczcie jakie macie niektóre głupoty w wielkich działach kina...tyle że każdy jakoś na to oko przymruży. A tutaj jakaś reakcja łańcuchowa i prowokacja. Takie jest moje zdanie. Może jak wyjdzie kolejna cześć ocena trochę skoczy. Sama ścieżka dźwiękowa z filmu daje tu 5/10 a wy się ośmieszacie 1/10:)... dziecinada. Do piaskownicy:)!!!."

"sam Siebie obrażasz swoją wyjątkowo inteligentną przekraczająca horyzont zdarzeń wypowiedzią"

Jak może obrazić coś inteligentnego?
Chociaż w twoim przypadku to nawet zrozumiałe.
Mądrość twoją głowę opuściła już wieki temu ( o ile w ogóle tam była ).

Ja swoje inwektywy zazwyczaj dostosowuję do danego rozmówcy , więc nie dziw się , że nazywam cię baranem czy kretynem i nie bierz tego za obrazę , bo ( jak pisałem wcześniej ) to zwykłe stwierdzenie faktu.
Co z tego , że użyłem więcej obraźliwych słów niż ty , skoro ty zrobiłeś to pierwszy i w sposób tak bezmyślny?
Ja obraziłem tylko ciebie a nie innych ludzi , których gustu nie pojmujesz , gdyż jesteś prostolinijny niczym dziecko i przy tym bezczelny niczym cygan żebrzący o kasę.
Nie wiem czy jest sens dyskusji z kimś takim jak ty , gdyż twój mózg nie jest nawet w stanie przetrawić najprostszych informacji.

ocenił(a) film na 9
GarvinSitho

"sam Siebie obrażasz swoją wyjątkowo inteligentną przekraczająca horyzont zdarzeń wypowiedzią"

"Jak może obrazić coś inteligentnego?
Chociaż w twoim przypadku to nawet zrozumiałe.
Mądrość twoją głowę opuściła już wieki temu ( o ile w ogóle tam była )."

Ty tak na poważnie?? Wiesz co oznacza słowo IRONIA??:)


Obiecałem że już się nie odezwę ale normalnie nie mogę:). Piękna pogodę dziś mieliśmy prawda... Idę po zimnego browara. Tobie radzę to samo:). Chociaż sadząc po twojej wypowiedzi musiałeś chyba wprowadzić co najmniej litra czystej:)

PS I co żeś się uczepił tego biednego mózgu:) mózg to mózg tamto...

ocenił(a) film na 2
konczakos86

Nie interesuje mnie za bardzo wasza polemika, ale dać 9 filmowi z takimi dziurami logicznymi może tylko osoba albo bardzo autoironiczna (mam nadzieję, że rozumiesz sens tego słowa), albo niezbyt rozgarnięta. Stawiam na to pierwsze - myślę, że ta ocena jest jakimś Twoim wyrafinowanym żartem

ocenił(a) film na 9
jos_fw

No wiesz:). Żart nie żart ale dokładnie to samo mogę napisać o twojej ocenie...2. Ja zażartowałem, Ty zażartowałeś i wszytko gra:). Obejrzyj sobie przewiedzmy "2012: Koniec świata" z 2008 roku albo "Gulczas a jak myślisz" (chociaż stanowczo odradzam bo może to doprowadzić do nagłych wymiotów a w niektórych przypadkach nawet do nagłej śmierci wywołanej napadem histerycznego śmiechu).
Zobacz jakie filmy zasługują na taka ocenę. Prometeusz to nie jakiś dramatpsychologicznofilozowiczny nakręcony dla jakiś maniakalnych krytyków żeby tak psy na nim wieszać. Ja po prostu dobrze bawiłem się na nim w kinie z żoną i tyle. To kino rozrywkowe i tutaj luki o których mówisz to błahostka w porównaniu do niektórych znacznie lepiej ocenionych filmów:). Uważam że 6 to trochę za mało i dałem 2 oczka więcej od siebie żeby trochę nadrobić i tyle:).

ocenił(a) film na 2
konczakos86

Wymienione przez Ciebie filmy oceniłem na 1.Natomiast w przypadku promka działa imperatyw wielkiego (do pewnego momentu) reżysera - oczekiwania pęczniały, rezultat jest żaden. Nie czuję z tego powodu satysfakcji

konczakos86

Ironią jest to , że ktoś twojego pokroju daje rady innym nt. oceniania.
Jak nie mogę to przez nogę i znowu mogę - taka rada.
Nie przesadzaj z tym alkoholem , bo wiesz jak to mówią , nawet Redd's zawiera procenty , więc weź ze sobą lepiej psa przewodnika lub GPS , bo jeszcze do domu nie trafisz.
Ty tutaj się nie wymądrzaj i nie gdybaj , gdyż nawet porządnie pisać nie potrafisz a swoje głębokie przemyślenia zachowaj dla siebie lub kolegów spod bloków.

Twój mózg faktycznie jest biedny. Jego średnia światowa objętość wynosi 1350 ml , ciekawość czy masz chociaż połowę z tego?

ocenił(a) film na 9
GarvinSitho

Jessst:). Jednak się na tobie nie zawiodłem, znowu wspominasz o mózgu:), 1350ml? Z w Wikipedii to wyczytałeś?? Pewnie gdybyś nie zaniżał średniej było by 1500:). A tak na poważnie to musisz być naprawdę jakimś masochistą że próbujesz ze mną jakiś tam potyczek słownych. Z całym szacunkiem ale opadasz w przedbiegach:). Coś tam niby w głowie ci "szumi" ale tak chyba do końca nie wiesz czy to myśl jakaś czy to woda z ostatniej kąpieli daje się we znaki:). Nawiązując do twojej wcześniejszej analizy psychologicznej na mój temat albo należysz do ludzi bardzo młodych (powiedzmy 7czy 8 lat) lub zwyczajnie jesteś "małoszprytny":). Choć podobno jestem kretynem, pustakiem i prymitywem twoje "niesamowicie cięte riposty" naszpikowane komplementami nawet do mnie nie doleciały:). Pewnie były zbyt górnolotne tudzież ulotne:). Jesteś dokładnie jak ci pacjenci co przychodzą do programów typu Idol i wyją do księżyca zupełnie pozbawieni słuchu muzycznego nawet jak im wszyscy mówią ze fałszują i tak dalej myślą że inni się mylą "...no przecież jak to?? Przecież nie słyszemm żemm wyjemm>.." No jak kurcze masz słyszeć głuchy jak pień jeden z drugim:)?. A jak komuś rozumu brak to zorientuje się że "małoszprytnyy' jesst:)???. AAAgdzietam....Dalej będzie pisał "mądrości" a na koniec każdej wypowiedzi rzuci suchara na temat mOOOzgu i gra gitara.....:)

konczakos86

Na początek - poprawne piszę się 'byłoby'.

"A tak na poważnie to musisz być naprawdę jakimś masochistą że próbujesz ze mną jakiś tam potyczek słownych. Z całym szacunkiem ale opadasz w przedbiegach:)."

Hahahahahahaha
Może jak już skończysz gimnazjum to pomyślisz o karierze clowna?
Z twoim niezrównanym poczuciem humoru i miną kopniętego spaniela nadawałbyś się idealnie.
Przecież ty jesteś człowiekiem-porażką. Nawet pisać w ojczystym języku nie potrafisz , pokrako ( "odpadasz" ).
Kompromitujesz się z każdym kolejnym postem i nawet moja ingerencja wydaje się zbędna. Nadal jesteśmy w punkcie wyjścia i nadal jesteś kretynem , który obraża ludzi mających inny gust.

Nie jesteś PODOBNO pustakiem tylko ponad wszelką wątpliwość. 7 czy 8 lat to ja miałem dobre 20 lat temu , ty pewnie właśnie przygotowujesz się do Komunii ( mam nadzieję , że któryś z gości złoży ci się na słownik ).

"Jesteś dokładnie jak ci pacjenci co przychodzą do programów typu Idol i wyją do księżyca zupełnie pozbawieni słuchu muzycznego nawet jak im wszyscy mówią ze fałszują i tak dalej myślą że inni się mylą "...no przecież jak to?? Przecież nie słyszemm żemm wyjemm>.."

Wytrzeźwiej zanim coś napiszesz , bo sens twojej wypowiedzi zniknął wśród prymitywnego 'przesłania'.
Widzę , że ten jeden Redd's ostro dał ci się we znaki.

ocenił(a) film na 9
GarvinSitho

Łoooożesz pierunie jeden khekhe. To mi pojechałeś aż mi papcie wełniane pooospadałyyy:). Fajnie ze zrozumiałeś że miało być "odpadasz" i dzięki za poprawkę literówek:). Straszne są:). Ale tym razem zapomniałeś napisać coś o mózgu. Pozdrawiam

PS. Jeśli potrafię liczyć to jesteśmy w tym samym wieku, "rocznik Czarnobyla" pewnie dla tego coś z nami nie halo :).

konczakos86

No popatrz a myślałem , że 86 w twoim nicku to iloraz inteligencji.
Za poprawę literówek dziękować nie musisz , aczkolwiek radziłbym zapoznać się bliżej ( bez skojarzeń ) ze słownikiem.
Straszne czy nie ortografia to dziś podstawa a mając dwadzieścia parę lat wypadałoby wiedzieć , że czasowniki z by na końcu piszemy razem a nie osobno.
Dobra , temat wyczerpany.
Cya , later.

ocenił(a) film na 2
konczakos86

"Prometeusz" i tak ma zawyżoną ocenę. Ten film osiągnął szczyt idiotyzmu, fabuła nie ma najmniejszego sensu, olbrzymia ilość kiczu, masa scen wręcz obraża inteligencję widza.

Najgorsze że przy tym udaje film filozoficzny, a puste dialogi o sensie istnienia przeplata ucieczką przed czarną mazią, zombie, mutantem, pudzianem, kałamarnicą...

Niektóre sceny są porażająco głupie. Jak ta gdzie specjalista od map mając trójwymiarowy hologram jaskini... gubi się w prostym tunelu.
Albo jak biolog przeraził się szkieleta obcego, a gigantycznej kobry chce... dotknąć.

No a geneza obcego, gdzie kałamarnica pochłania pudziana i z nich wychodzi Obcy. Scenarzysta chyba był na prochach podczas pisania tego czegoś.

Ja przed seansem wiedziałem, że to będzie słaby film, słyszałem nawet o większości idiotyzmów i chciałem się mimo to dobrze bawić... ale pod koniec filmu był on tak głupi, że przy niektórych scenach wręcz się śmiałem.

Rozumiem, że komuś tam się spodoba, bo jest ładny wizualnie, ma sporo akcji... ale nazywanie ludzi dziecinnymi bo się im nie spodobał. Eh

ocenił(a) film na 9
klaus_kinski

Może na co dzień mam do czynienia ze zbyt dużą dawką irracjonalnych zachowań ludzi. :). W świecie rzeczywistym bez zbędnej demagogii.... Czego oczekujesz od filmu który jak by nie było miał być skierowany dla mas??:) Objawienia czy głosu z nieba?:)

ocenił(a) film na 2
konczakos86

logiki? żeby nie nudził? żeby dał jakąś ciekawą ideę zamiast zużytych klisz? żeby głupi nie był? Wydawać by się mogło, że to oczekiwania niezbyt wygórowane, ale "Prometeusz" im nie sprostał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones