PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523230}

Prometeusz

Prometheus
6,3 184 767
ocen
6,3 10 1 184767
6,0 32
oceny krytyków
Prometeusz
powrót do forum filmu Prometeusz

http://film.org.pl/a/50-prawd/50-prawd-objawionych-przez-prometeusza-29240/

ocenił(a) film na 1
ed j. rush

34)))

ocenił(a) film na 1
Marekgdapl

55 też.

Marekgdapl

Co tam u Ciebie słychać ubecki psie ?!

Marekgdapl


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

up.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

up

ed j. rush

Uśmiałem się jak to czytałem, ale sama prawda. Tyle niedorzeczności co było w tym filmie to aż raziło. Szkoda, bo jakby się trochę postarać to wyszło by całkiem przyzwoicie.

albertos25


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ed j. rush

Okej, film jest naciągany, ale część prawd z prawd objawionych jest jeszcze bardziej naciągana (bo będzie śmieeesznieee!) ;)

ocenił(a) film na 6
ed j. rush

Wiecie co..? Z każdym kolejnym seansem bawię się na tym filmie coraz lepiej :D Porzuciłem już dawno złudzenia na to że będzie z tego prawilny prequel Aliena, potem porzuciłem złudzenia że będzie to sensowny film S-F... Obecnie uznaję Prometeusza za jeden z moich ulubionych "złych filmów" - polecam oglądanie w większym gronie, oraz drinking game: pijemy lufę przy każdej głupocie którą przyuważymy w filmie. Celem gry jest dotrwanie do napisów końcowych w stanie choćby szczątkowej przytomności :)

ocenił(a) film na 2
rozkminator

pomysł przedni

ocenił(a) film na 6
jos_fw

Aż mi się przypomniał seans remake'u Pamięci Absolutnej, kiedy to po kwadransie wymyśliliśmy zabawę o prostej zasadzie: wszyscy piją lufę kiedy na ekranie pojawia się tzw. flara; efekt był piorunujący...

ocenił(a) film na 4
rozkminator

Ciekawie brzmi. Wnioskując z artykułu, wyjdzie nam coś podobnego do sceny z butelkami w 'Rasputinie, szalonym zakonniku' z Christopherem Lee ;)

rozkminator


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ed j. rush

Kiedy druga część (dla Przymka)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones