PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 224
oceny
6,8 10 1 50224
Protektor
powrót do forum filmu Protektor

Czytam te wszystkie zachwyty i się zastanawiam czy widzieliśmy ten sam film. Ludzie tak głupiej, naiwnej i kuriozalnej fabuły już dawno nie widziałem. Przy takich produkcjach powinno się zwracać kasę za bilety. Szkoda słów ...lepiej milczeć na tym bzdectwem, może szybciej przejdzie w zapomnienie.

ocenił(a) film na 5
tisoc

popieram

ocenił(a) film na 6
tisoc

Film akcji Stathama, niestety tym razem totalna klapa. Dużo strzelania bez sensu i przygłupia fabuła, jedyne co mi się podobało to jego śmiech w sklepie spożywczym jak się okazało że go okradziono z hajsu.

Bee4T

a mnie nawet to nie....

ocenił(a) film na 4
tisoc

Także nie wiem skąd taka wysoka nota. Gorszego bzdetu dawno nie oglądałem.Idiotyczna fabuła,scenariusz jeszcze gorszy. Kino schodzi na psy.

jacekg9

ja też schodzę. Chyba nie rozumiesz dla kogo skierowany jest taki film. Człowiek wraca zharowany z ciężkiej pracy z wkurzającymi ludźmi i ma ochotę tylko odreagować się przy takim filmie. Dla mnie bardzo udane kino akcji, jedno z najlepszych ostatnich lat. O wiele bardziej podobał mi się ten film od "Niezniszczalnych". Ciekawe ujęcia kamer przykuły moją uwagę. Ode mnie 8/10
Jak szukacie ambitnego kina to nie chodzcie do kina bo tam go na pewno w najbliższym czasie nie znajdziecie ;)

5476

Ależ nikt nikomu nie odbiera prawa do oglądania kuriozalnych i głupich bzdetów. Żyjemy w wolnym kraju, a każdy ma taki gust jaki ma.Takie fora jak te istnieją po to by prezentować własne zdanie na dany temat. I już. I nikt naprawdę doszukuje się ambitnego kina w takich filmach z założenia nastawionych na rozrywkę. Ale są filmy które da się oglądać bez bólu i z przyjemnością czego o tym koszmarku powiedzieć się nie da. Żeby nie być posądzony o gołosłowność oto garść takich przykładów: Killer Elite, Cleanskin, How I Spent My Summer Vacation. Takie kino lubię nie jest ambitne ale przede wszystkim nie męczy i się ogląda.....

ocenił(a) film na 6
tisoc

tisoc masz racje ale ten film jest do kitu

szymo121

właśnie o tym piszę że ten film jest do totalnie kitu

ocenił(a) film na 6
tisoc

wiem i masz racje jest do dupy

szymo121

a co powiecie o ostatnich filmach seagala, jeżeli macie podobne zdanie na ich temat to po prostu więcej takich filmów nie oglądajcie i nie oceniajcie, gdyż nie są dla was

5476

Żeby o czymś powiedzieć że to jest nie dla mnie najsampierw muszę to obejrzeć, inaczej się nie da, przykro mi bardzo. Tak to działa......

tisoc

to luknij i czekam na opinie :P

5476

racja. czego oni oczekują od filmu ze Stathamem. dramatu politycznego?

Maxter69

a nie widzisz że ten film jest po prostu idiotycznie głupi i niedorzeczny

tisoc

,,idiotycznie głupi i niedorzeczny" - tak czy inaczej muszę go kiedyś obejrzeć bo paradoksalnie krytykowanie filmu wywołuje chęć weryfikacji.
Czy naprawdę tak fatalnie?
pozdrawiam kolegę

ocenił(a) film na 9
5476

Popieram, ujęcia kamer zajebiste. Dawno nie widziałem tak przyjemnych scen. Miodnością były momenty kiedy Jason prowadził samochód i co chwile kogoś potrącał. kamera w takich momentach pracowała nieziemsko fajnie. Film naprawdę dobry. Jeżeli chodzi o fabułę to na pewno lepsza od pierwszej części niezniszczalnych :) Udany film mojego ulubionego aktora.

ocenił(a) film na 4
tisoc

Myślę, że na naciągane 4 zasłużył. W 3/4 filmu aż chciałem trochę przewinąć do przodu byle się szybciej skończył...

użytkownik usunięty
tisoc

8/10. Ten film jest niezły. Trzyma w napięciu, są ciekawe sceny walk. Cały czas byłem zainteresowany tym co się dzieje na ekranie.

tisoc

To jest po prostu kolejny film ze Stathamem, kogo obchodzi fabula jak jest akcja?. Dorosnij ignorancie.

whocares3211

do kogo się zwracasz fachowcu od akcji?

tisoc

Chwile pomysl, zastanow sie moze dojdziesz do tego tepaku.

whocares3211

whocares3211 tu się ludzi nie obraża, pomyliłeś fora. A fabuła jest związana z akcją nierozerwalnie Panie geniusz. Powiem więcej w niektórych terminologiach fabuła i akcja to jedno i to samo.

ocenił(a) film na 5
tisoc

stanowczo wolę Stathama u Guya R ale ten film to nie największy grzech jaki popełnił.. weźmy taka adrenalina czy jak tam to było. ten jest tak pośrodku. Wkur...ł mnie jego pseudo amerykański akcent - wolę role londyńczyków :D

użytkownik usunięty
tisoc

Popieram. Ten film to zrzynka w czystej postaci z "Kodu Merkurego" oraz gierka GTA przeniesiona na ekran. I nic więcej.

ocenił(a) film na 1
tisoc

Racja, film koszmarny. Może jako dokument się broni :) szkoda oczu

tisoc

tisoc, ty masz coś z tym zapominaniem.
Mam ci znowu zaśpiewać o zapominaniu?

tisoc

Kolejny wielki znawca kina co nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones