PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602339}
6,2 10 460
ocen
6,2 10 1 10460
Prowincjuszka
powrót do forum filmu Prowincjuszka

Dlaczego?Bo film mi się podobał.A teraz gdzie nie kliknę i gdzie nie rzucę okiem czytam,że niewypał,porażka,niesmaczne (sprawdźcie sami recenzje i średnią ocen na różnych serwisach filmowych) i w ogóle "WTF?!".Nie każdemu musi odpowiadać ten specyficzny klimat,absurdalność niektórych scen i...Bob Dylan na soundtracku,ale mnie ta produkcja naprawdę wciągnęła i zaintrygowała.Dialogi-palce lizać.A jeszcze to co aktorsko wyprawia Chloe Grace Moretz (14letnia w chwili kręcenia "Hick") w głównej roli wzbudza niekłamany podziw...

ocenił(a) film na 8
mikrobas

Mi film BARDZO SIĘ PODOBAŁ. Chloe zagrała świetnie, Blake Lively też. Bardzo ciekawa fabuła, tak jak napisałeś jest specyficzny klimat . Jak dla mnie super.

ocenił(a) film na 4
mikrobas

E tam........głupoty i tyle

mikrobas

Jak usłyszałam na początku Joan Jett to od razu zrozumiałam, że ten film mi się spodoba ;) Żałuję jedynie, że w filmie jest tak mało Juliette Lewis.

ocenił(a) film na 8
mikrobas

Żaden dziwny! Mnie też film urzekł. Może nie arcydzieło, ale świetny obraz. Doskonałe rysunki, dobra ścieżka dźwiękowa, fascynujące zdjęcia i naprawdę niezłe kreacje aktorskie. Czego chcieć więcej od filmu " dla rozrywki" :)? Może nie jest to obraz "świeży", nowatorski, jednak wart polecenia. Oglądając go zauważyłam wiele podobieństw do filmów " Biały oleander" i "Kraina traw". Może ktoś z Was zna jeszcze jakieś "podobne" filmy, w atmosferze, fabule, itd.?

ocenił(a) film na 7
czigibomm

"Może ktoś z Was zna jeszcze jakieś "podobne" filmy, w atmosferze, fabule, itd.?"

"Sekretne życie pszczół"?

mikrobas

Mi film również się podobał. Całkiem ciekawa historia, dobrze opowiedziana. I duży plus za użycie piosenek Patsy Cline.

ocenił(a) film na 8
mikrobas

Bardzo dobry film. Lecz mógłby być jeszcze lepszy. Zresztą kto oglądał ten sam wie o co chodzi. I film raczej dla tych co wciągną się w wątek, jeśli pierwsze 10 min się nie spodoba to dalej nie warto :)

mikrobas

Mi też się bardzo podobał. Naprawdę ciekawa fabuła i dobra obsada. :)

ocenił(a) film na 8
mikrobas

a ja pokochalam ten film . uwielbiam go. super dramat. i chloe swietnie zagrala. ! omg. obejrzalam go juz z 6 razy . obsesja ? moze, ale film rewelacyjny ! ( dramat to moj ulubiony rodzaj filmu zaraz obok fantasy. ) ;)
xoxo

ocenił(a) film na 3
OurDeal

Film był przeciętny i głupkowaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones