PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158}

Przełamując fale

Breaking the Waves
7,8 46 416
ocen
7,8 10 1 46416
7,7 30
ocen krytyków
Przełamując fale
powrót do forum filmu Przełamując fale

Prawdziwy oryginał. Ukazuje tragedie życiowe w taki sposób, że sam je odczułem + ta chłodna
atmosfera dookoła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
rosaria

Dzięki za spoiler.

ocenił(a) film na 9
rosaria

Boże, chyba nie dało się zrobić większego spoilera. Zdradziłaś ważną scenę, która ma miejsce pod sam koniec trwającego 140 minut filmu. I to nawet nie tego, którego dotyczy wątek... Wielkie dzięki.

CeciliaLind

Hej, nie wiem, co powiedzieć, nie myślałam chyba o konsekwencjach opisywania fabuły na forum. Przepraszam.

ocenił(a) film na 9
rosaria

No trudno już, stało się. Akurat w moim przypadku się tak nieszczęśliwie złożyło, że przeczytałam ten komentarz na kilka godzin przed oglądaniem "Tańcząc w ciemnościach" po raz pierwszy i wiedziałam od początku, czym to się wszystko skończy. Zgłosiłam Twój pierwszy komentarz jako nadużycie ze względu na spoiler, być może filmweb go usunie i w ten sposób ustrzeżemy innych przed taką sytuacją.

CeciliaLind

masz racje. Dobrze zrobiłaś, może usuną / szkoda, że ja nie mogę...

ocenił(a) film na 10
azbestowy

Zgadzam się. Pierwszy raz oglądałam go wieki temu, ale pamiętam jak dziś, że przez cały film ryczałam jak bóbr.

ocenił(a) film na 10
azbestowy

Prawda. Depresja gwarantowana. To jeden z tych filmów, po których obejrzeniu ma się kaca.

azbestowy

najsmutniejszy jednak na świecie jaki widziałam to chyba tańcząc w ciemnościach też von Triera

azbestowy

A oglądałeś inne Triera? On kręci co drugi taki. Dogville jest znacznie smutniejszy moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones