PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158}

Przełamując fale

Breaking the Waves
7,8 46 404
oceny
7,8 10 1 46404
7,7 30
ocen krytyków
Przełamując fale
powrót do forum filmu Przełamując fale

To jest właśnie Sztuka. Porywający, wzruszający i zmuszający do refleksji film. To co wyprawia Watson przekracza granice aktorstwa. Ona nie gra Bess, ona nią jest.

ocenił(a) film na 10
Wieloryb

Łzy
Nie zapomnę widoku osób wychodzących z kina i wyglądających jakby wracali z pogrzebu.

ocenił(a) film na 10
jeremy77

sprawdz jeszcze...
...ludzi wychodzacych z Tanczac w Ciemnosciach...

ocenił(a) film na 1
Hasza

kolejny gniot oparty na tych samych zasadach wywołania skrajnych emocji u widzów
bez skrajnego upodlenia bohatera von Tier nie potrafi zrobić filmu - ŻENUJĄCE

Hasza

Dokładnie, "Tańcząc w..." było równie poruszające, z "Przełamując..." oba filmy stanowią niezwykłą całość. Uwielbiam je.

Wieloryb

dokładnie, Sztuka :) Jestem fanka twórczości Triera i zachwycam się tym dziełem :)

Wieloryb

gdzie znajde dobra jakosc z napisami pl?

Wieloryb

można załapać doła podczas seansu;p

ocenił(a) film na 2
Wieloryb

Dla mnie ten film to sankcjonowanie przemocy wobec kobiet. Koszmarnie manipulacyjne, szkodliwy, utrwalający stereotypy. To co robiła Bess (zagrana rewelacyjnie), było chore i szkoda, że nie znalazł się nikt, kto by jej pomógł, okazał trochę miłości, aby wyszła z toksycznego związku. Taki krzyż w Polsce niosą kobiety: bite, zastraszane przez mężów i trzeba nad tym płakać, a nie podniecać się, że piękne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones