PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 15 995
ocen
6,8 10 1 15995
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Film jest kapitalny, to zakończenie (oryginalne) jest świetne, znacznie, znacznie, znacznie lepsze od wersji telewizyjnej, podaję link do pierwszej części, pozostałe znajdziecie w podpowiedziach youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=V3BpQYm2jUg

Jeszcze inne zakończenie:

http://www.youtube.com/watch?v=N1uqPfj3fC0

A tu scena której tez nie było w wersji telewizyjnej:

http://www.youtube.com/watch?v=8-7GVAHfDG8

Sonny_Punkett

wielkie dzięki za linki, całkowicie zmieniło mi obraz filmu. I faktycznie o wiele lepsze zakończenie :)

Sonny_Punkett

dzięki !
tak se myślę jak by Większość filmów tak robili to by SUPER było .
jedno zakończenie w KINIE inne na DVD i jeszcze inne TV

Sonny_Punkett

Możesz mi wyjaśnić, bo chyba nie wyłapałam o co chodziło z tymi pierścieniami?

ocenił(a) film na 10
Claudija91

Chętnie Ci odpowiem na to pytanie, ale którą scenę masz na myśli?

Brian_FF78

w tym drugim zakończeniu filmu w scenie, gdy glówny bohater jechał radiowozem na palcu tego policjanta był pokazany pierścień bodajże taki sam jak u tytułowego prześladowcy. Nie wiem, tego właśnie nie wyłapałam, bo ostatnio tak się rozleniwiłam oglądając filmy jedynie z lektorem, że nagle kilkuminutowy film po angielsku sprawia mi problem.

ocenił(a) film na 10
Claudija91

Ten pierścień co miał policjant był taki sam, jak u wąsacza - kierowcy ciężarówki przewożącego lód, który oddał Lewisowi kartę Mastercard. Zastanawiam się w jaki sposób policjant wszedł w posiadanie tego pierścienia. Podejrzewam, że mogło to być tak że policjant uznał, że kierowcy (prześladowcy zabitego przez policjantów) nie będzie on już potrzebny i jemu przyda się bardziej. Lewis zauważył pierścień i skojarzył, że taki sam miał ten wąsacz. Zajarzył, że kierowca zabity przez policjantów to może nie być Rusty Nail tylko właśnie ten wąsacz po którego prześladowca wrócił, gdy rozwalił jego ciężarówkę na pół. A skoro prześladowca był na wolności, mógł porwać karetkę i dokończyć robotę z dziewczynami. Okazało się, że miał rację. Nie wiem czy tak właśnie było, ale tak podejrzewam.

Brian_FF78

mi sie nie chce pierwszy link otworzyc bo cos poblokowali i nie znam pierwszuch 8 minut tego alternatywnego zakonczenia co ma 4 czesci na YT.
Ale w sumie rozkminiając głębiej, to może prześladowca z tira współpracował z tym policjantem, a może i z innymi, żeby porywac dziewczyny, czy coś na handel...? no bo chocby komentarz z poczatku filmu, ze powinni naprawic tylne swiatlo, kiedy to tylko policjant wiedział... I to by tez moglo tlumaczyc wlasnie pierscien na palcu policjanta. bezczelnie sobie go wzial (mysle ze tez byl w to zamieszany).

wiecie moze gdzie jest do sciagniecia film z oryginalnym zakonczeniem. sciagnalbym, zeby obejrzec te 8 minut, które nie chca mi sie otworzyc. (plik 1/4 nie działa).

ocenił(a) film na 10
dlugi_dzony

Na początku filmu policjant, który dał Lewisowi mandat za tylne światło na pewno nie był w zmowie z prześladowcą. Rusty Nail musiał zapamiętać ich samochód przed motelem, a potem ich śledził, gdy ruszyli w dalszą drogę.
Rusty nie porywał dziewczyn na handel, tylko każdego kto mu podpadł na drodze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones