PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 15 982
oceny
6,8 10 1 15982
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Po pierwsze,nie rozumiem dlaczego ludzie oceniają go pod kątem horroru skoro to jest thriller. A po drugie jako thriller jest jednym słowem ZAJEBISTY.Przepraszam za słownictwo ale inaczej nie da się go opisać. Co najlepsze nie miałam żadnych uwag odnośnie tego co robili bohaterowie. Zawsze w filmach znajduje jakieś niedociągnięcia lub rzeczy które mogliby zmienić a tutaj nie było nic. Oprócz tego było kilka humorystycznych scen które wprowadzaly w fajny klimat. Ogółem rzecz biorąc trzymał w napięciu i z niecierpliwością śledzilam losy młodych ludzi których głupi żart zamienił życie w horror. Fanom filmów trzymających w napięciu polecam i radzę nie sugerować się oceną. Zdecydowanie zasługuje na większą.

ocenił(a) film na 8
efta18

Bardzo dobry, cały czas trzyma w napięciu, co jakiś czas spokojnie można do niego wrócić.

ocenił(a) film na 7
van_der

Zdziwiło mnie to,że ma taką ocenę. Myślałam że będzie gorszy a po obejrzeniu zastanawiałam się dlaczego nie jest jednym z najlepszych thrillerów na filmwebie. Właśnie to,że ciągle trzyma w napięciu jest super ,no i smaczku dodają scenki humorystyczne.

ocenił(a) film na 8
efta18

Może trochę niska, może nie, średnia bliska 7 nie jest zła, 7 tzn. że film jest dobry. Właśnie zabieram się za odświeżanie 2 części, jutro będę oglądał 3 której jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
van_der

Trzecia jest tragiczna. Oglądałam urywki I zdecydowanie mi wystarcza.

ocenił(a) film na 8
efta18

Możliwe, że masz rację, ale mimo wszystko obejrzę, gdyż nie preferuję oglądania urywkami

ocenił(a) film na 7
van_der

Ja tez. Jednak akurat nie miałam możliwości obejrzenia a brat oglądał I mówił że totalnie beznadziejny. Jeśli on to mówi to znaczy że musi być dno,wiec jakoś nie chce mi się za ten film zabierać.

efta18

ja też 7 daje - typowy thriller z nieznajomym psychopatycznym mordercom, jednak mam do niego dużą słabość, czasy podstawówki od razu się przypominają :)

ocenił(a) film na 4
efta18

Jeśli chodzi o "niedociągnięcia", scenarzysta prawdopodobnie nigdy nie pił tequili -- bohaterowie, którzy tuż po suto zakrapianej imprezie nie tylko trzymają się na nogach, ale są w stanie uciekać SAMOCHODEM przed psychopatycznym mordercą? Grubymi nićmi szyte.

ocenił(a) film na 6
efta18

Moim zdaniem ocena bardziej zawyżona niż zaniżona.
Film ma jednak sporo wad i mankamentów. Scenariusz i gra aktorska przeciętna.
Niczym nie zaskakuje. Na imdb ma 6,6

Zauważ, że z podobnych filmów dwa są lepsze od niego wyraźnie:
"Pojedynek na szosie" 1971 imdb 7,7
"Autostopowicz" 1986 imdb 7,3

ocenił(a) film na 6
efta18

Zardzewiały Gwóźdź (Rusty Nail) ;D

  U W A G A !
  Ewentualne spojlery!

Film widziałem przedwczoraj, któryś tam już raz. Jest to całkiem niezłe kino drogi i zemsty, tu akurat na dwóch chciałoby się powiedzieć dzieciakach, ale to już całkiem "duzi" faceci ;) I tak nasi bohaterowie robili sobie "jaja" z nie tego gościa, z którego mogliby czy powinni, no i im się "nieco" oberwało. Choć w świetle innych ofiar niezwykle tajemniczego i złowieszczego "Zardzewiałego Gwoździa" to i tak mieli dużo szczęścia i nic im nie było! Tyle problemów prze głupie CB radio, hehe. Właściwie to przez głupią odzywkę…

Z błędów w filmie, tu nawet wielkich byków, najbardziej zasługuje na wspomnienie antena od wspomnianego CB radia – wędruje ona na przemian z prawej na lewą stronę i z powrotem – choć zamontowana w wywierconą dziurę z wielką łatwością zmieniała miejsce. Młodziutka i skąpo ubrana Leelee w kilku scenach jest dodatkowym smaczkiem tego filmu.

Śmiało można oglądać, całkiem niezłe to było.

ocenił(a) film na 7
efta18

Film oceniłeś na 7 a średnia jest 6,8. Gdzie tu rozbieżność?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones