PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701318}

Przebudzeni

Equals
6,1 13 485
ocen
6,1 10 1 13485
5,4 7
ocen krytyków
Przebudzeni
powrót do forum filmu Przebudzeni

Dawno nie oglądałam tak emocjonalnego filmu. Zazwyczaj przyczepiam się do surrealistycznych szczegółów, zbytnio przesadzonej fikcji, ale ten film mógłby być dłuższy. Granie na emocjach w bezpłciowej uczuciowo futurystycznej osadzie. Ten Temat przewodni pojawiał się w kinie już w niejednym filmie, ale pytanie...dlaczego...pamiętajmy,że ludzkość jeszcze nie tak dawno śmiała się w niemym kinie do księżyca traktując wyprawę na niego jako fikcję Fikcji, uciekano z kina widząc pędzący na ekranie pociąg...moze warto się zastanowić dlaczego temat uczuć, ich blokowania pojawia się na naszych ekranach. Nie brnąc już dalej...polecam:) nauczyłam się już nie ufać opiniom i ocenom na filmwebie.

ocenił(a) film na 7
talala18

Zgadzam się, ją też, nie mógłam się oderwać

ocenił(a) film na 9
Ewiatko

Zgadzam się również. Sama nie obczajałam filmu przed seansem, bo miałam go na płycie. Najbardziej spodobało mi się to, że nie ma tu, jak zwykle w takich filmach, pokazanych tyranów i dyktatorskiej władzy. Jestem pewna, że ktokolwiek rządził również był bez emocji, a nie, że wy macie być tacy, a ja będę taki. Było to po prostu orzeźwiające. Dzięki temu skupiłam się na samej problematyce filmu, który równie dobrze mógłby nie być sf. Widoki, kadry, dopracowanie szczegółów, muzyka - to wszystko bardzo na plus. Jedynie para głównych aktorów do mnie nie przemówiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones