Ludzie, nie dajcie się zwieść ocenie..

Niskie oceny są spowodowane tym, ze ludzie są niekumaci i nie rozumieją tego filmu. Ten film ma tyle detali, ze trzeba się skupiać żeby je wszystkie dostrzec..

13
 • Co w tym filmie było do rozumienia? Pierwsze ok. 60% to mdłe ghost story bez pomysłu. Schematy sprzedane w sposób mocno średni. Niezły, ale tylko tyle. Jak już sobie widz przysypia, twórcy postanawiają go obudzić festiwalem absurdu. Są pewnie tacy, których to zachwyca, dla mnie film próbuje być ambitny na siłę - a to za sprawą tego, w jaki sposób rozwiązano całą tajemnicę finalnym twistem.

 • No błagam, chyba naprawdę trudno nie zrozumieć zakończenia. Można się go spodziewać, jeśli ktoś w miarę jest spostrzegawczy, naprawdę szybko. Niskie oceny są prawdopodobnie bardziej spowodowane tym, że ludzie chcieli horroru, a dostali coś nie do końca mieszczącego się w tym, co oni rozumieją jako horror lub tym, że znowu dostali tak ograne rozwiązanie. Tylko w zeszłym miesiącu w kinie były już dwa filmy wykorzystujące ten sam motyw i naprawdę można odczuwać przesyt i zawód. Najciekawsze i najlepiej zrobione rzeczy w tym filmie kompletnie straciły siłę właśnie przez zakończenie. Łopatologiczne tłumaczenie widzowi tak ogranej rzeczy może być naprawdę irytujące i tu tak właśnie jest.
  Poszczególne segmenty miały potencjał, a przez to, że wykorzystano je do takiego zakończenia, nie można było rozwinąć ich potencjału. I to naprawdę boli, że mieli takiego Lawthera, taki czarny humor i taką estetykę tego segmentu, a potem łup, zrobiono z tym takie coś. Trudno mi się więc dziwić tym, co narzekają, choć mi samej poszczególne segmenty całkiem się podobały, choć były stanowczo za krótkie. Sama estetyka filmu również na plus. Aż potem mamy zakończenie. I tyle po dobrym wrażeniu.

 • haha nie wiem co w tym filmie jest do rozumienia i co mogło wywrzeć na Tobie tak ogromne wrażenie, myślę że w miarę zatapiania się w otchłań kinematografii (patrząc po ocenach i komentarzach to za dużo z nią do czynienia nie masz) zauważysz jakie brednie tu wypisujesz i zaczniesz doceniać naprawdę wartościowe filmy

 • Warto pamiętać, że to ekranizacja sztuki teatralnej, więc drąży ona nieco głębiej i w innym kierunku, niż typowe horrory.
  I tak, trudno się nie zgodzić, że te trzy przypadki, które oglądamy są stereotypowe i brak w nich świeżości. Jednak moim zdaniem o to właśnie chodziło, by zaprezentować mini-antologię typowych motywów przemycanych w filmach grozy.
  Nie jest to film idealny, ale moim zdaniem zasługuje na nieco wyższe noty. Zwłaszcza, że gra aktorska wypada tutaj bardzo przyzwoicie.

  https://literatkakawy.wordpress.com/2018/06/12/przebudzenie-...

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: