PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166528}

Przebudzenie

Awake
7,0 107 427
ocen
7,0 10 1 107427
5,6 5
ocen krytyków
Przebudzenie
powrót do forum filmu Przebudzenie

Film świetny, może ktoś zna inne filmy z równie ciekawą fabułą? Jeśli tak, podajcie tytuły.

użytkownik usunięty
madziula8421

Memento(2000)
Nie mów nikomu / Ne le dis à personne (2006)
Dla Ciebie i Ognia(2008)
88 minut(2007)
Infiltracja/The Departed(2006)
Ktoś całkiem obcy/Perfect Stranger(2007)
Mechanik(2004)

To moje propozycje daj znać na moim blogu jak obejrzysz jakiś i podziel się opinią.

nie mów nikomu
ktoś całkiem obcy
infiltracja

polecam bo bardzo dobre :)

memento mniej mi się podobał ale też dobry i słyszałam, że 88 minut też polecany :)

dopisałabym jeszcze moje propozycje ale nie oglądałam 'przebudzenia' i nie wiem do końca jakie filmy polecić :))
obejrzę, dopiszę :) pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
isiaczeQ87

Dzięki za propozycje ciekawych filmów. "Ktoś całkiem obcy" i "Infiltracja" też mi się podobały. 88 minut nie zrobił na mnie wrażenia, nudziłam się na tym filmie ale niektórzy sądzą że dobry. Od siebie mogę polecić:
Identity (2003)i
Patologhy (2008)
Dobre thrillery według mnie to również:
Siła strachu (2005)
Jestem legendą (2007)
Dark water (2005)
Trade (2007)
Alexandra's project (2003)
Jeśli znacie jeszcze jakieś niesamowite thrillery wpisujcie tytuły:)Czekam na jakieś propozycje.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
madziula8421

Pathology-ja bym go nie polecał bo nie ma czego polecać bo nic szczególnego nie ma w tym filmie chyba że kogoś kręci bzykanie się wokół trupów;)
Trade-dobry ale żadna rewelacja
Dark Water-poniżej oczekiwań
Siła Strachu-zagadzam się z Tobą godny do polecenia:)
Identity-nic specjalnego

Moge Ci jeszcze polecić film Uprowadzona(Taken) jak sobie przypomne jeszcze jakieś dam cynka:)
Pozdro

użytkownik usunięty

Jeszcze przypomnialem sobie:) o filmie Osiem milimetrów (1999)

ocenił(a) film na 9

Jak widać każdy lubi coś innego. Ja byłam pod wrażeniem Patologhy i wcale nie ze względu na "bzykanie wokół trupów". Według mnie historia jest ciekawa i oryginalna choć film trochę brutalny.

ocenił(a) film na 7

W zupełnosci zgadzam się z Memento, ale czy infiltracja- nie wciąga, za to memento- ostro fajne;)no i zaskakujące jest, oj jest- a o to było pytanie;)

ocenił(a) film na 7
Peyton_Sawyer_2

aha i polecam jeszcze stare ale jare- "Siedem". Jak religijna nie jestem, tak z otwartą buzią to oglądałąm ( i nie ze względu na pitta;P) polecam, możę niezbyt zaskakujący dla wierzących, ale przerażający jest...

ocenił(a) film na 9
Peyton_Sawyer_2

Kurcze film naprawdę niezły ale chodzi mi o to że kiedyś był bodajże podobny film że niby koleś miał świadomość na podczas operacji czy ktoś zna tytuł?

ocenił(a) film na 7
rzoska

Awake swietny;]Oryginalny,nawet klimatyczny,troche nieprzewidywalny:)Jesli chodzi o polecenie dobrych thrillerow...Hmm zgodze sie z przedmowcami:
"8mm" dla mnie swietny,
"Siedem",w podobnym klimacie zrobiony jest film pt."Odkupienie"z Lambertem,
"Pila",chodzi mi o I czesc oczywiscie,
"Mr.Brooks",jak dla mnie kapitalny;]
"Goraczka",chociaz to troche inne klimaty,to film jest naprawde godny polecenia;]
"Szosty Zmysl","Znaki"
"Z piekla Rodem","Jezdziec bez glowy","Sekretne Okno",
"Zycie za Zycie",nie jest to moze klasyczny thriller,ale film jest genialny,o niesamowitym zaskoczeniu,z swietnym Specy,naprawde polecam:)
Pozdrawiam!!!!

ocenił(a) film na 7
madziula8421

Zdecydowanie "Infiltracja" oraz "Niepokój". Gorąco polecam te filmidła. Mi się bardzo podobały.

ocenił(a) film na 6
madziula8421

To ja moze od siebie dodam
1408
Purpurowe rzeki
Takedown
Prestiż
Sekta
Efekt motyla
Zodiak
Cena odwagi
Tożsamość
Niebiańska plaża
no i oczywiście klasyka: Siedem, Szósty zmysł, Milczenie owiec, Obłęd, Podziemny krąg

Pozdrawiam

madziula8421

Widze, ze zapomnieliście o Adwokacie Diabła ;) z genialną kreacją Ala Pacino.

nigga_1986

Uwielbiam thrillery ! : D
Z Waszych propozycji też mi się dużo podobało.
A tu coś ode mnie:
Nieuchwytny / Untraceable (2008) <!!>
Ucieczka w milczenie/Speak (to raczej dramat ale daje go bo jest godny uwagi, ze świetną rolą Kristen Stewart)
Efekt motyla i Efekt motyla2
Krąg i Krąg2 (bo żaden film mnie tak nie przestraszył. ogólnie japońskie horrory są niezłe^^)
Dark Water
Czerwony Smok, Milczenie Owiec, Hannibal
Piłaaaa :D ale tylko początkowe częsci:P
Żar/The Glow
7
De ja vu
Azyl
Plan lotu
Hmmm na razie nic innego nie przychodzi mi do glowy.
Pzdr ; )

ocenił(a) film na 10
panikatarzynka

Co ty gadasz!!!Japońskie filmy są do bani.Krąg jest straszny, ale tylko w ekranizacji amerykańskiej.Osobiście uważam że filmy typu Krąg (ekranizacji japońskiej) albo Klątwa są do bani.Nawet pod względem psychologicznym.

użytkownik usunięty
madziula8421

Niezmiernie mnie irytuje, gdy ktoś myli thriller z horrorem... http://kinetoskop.blox.pl/2010/01/Horror-a-Thriller.html - polecam przeczytać.

ocenił(a) film na 9
madziula8421

Ja jeszcze dodam bo nie było "23"

Vaksi

ja ostatnio ogladalam kula w leb fajny thriller, akcja jest zgrana i cały czas coś się dzieje. Widziałam ma być w niedzielę na pulsie o 20.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones