PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572925}
6,5 657
ocen
6,5 10 1 657
Przebudzenie
powrót do forum filmu Przebudzenie

Na film trafiłam przez przypadek, podczas wędrówki po YouTube. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo to nie mój typ, ale po około 10 minutach zrozumiałam Specrionię i jej problemy. Film naprawdę cudowny! Bardzo prawdziwy i szczery. Bardzo mnie zastanowiła scena, gdy wielki robot mówi, że jego marzeniem jest mieć przyjaciela. W świecie, gdzie trwają wieczne wojny, świecie zdominowanym przez roboty brakowało podstawowych wartości: miłości, przyjaźni. Film o dobrym przekazie. Pokazuje, że trzeba mieć odwagę zmierzyć się z życiem i każdy może zmienić świat. Nie jesteśmy jednostką, tylko razem tworzymy coś ważnego.

Dlaczego reklamuje się totalne badziewia, a zapomina się o wartościowych filmach?

Magmana

gdzie obejrzałeś film ?

ocenił(a) film na 8
paka2215

Jest na YouTube :)

http://www.youtube.com/watch?v=RPD8Uy4W3Uw

PS Jestem kobietą

ocenił(a) film na 8
Magmana

Przepraszam, nie ten link

http://www.youtube.com/watch?v=uI0wdIYKkUQ

ocenił(a) film na 8
Magmana

Dlaczego? bo "świat (...) rządzi się innymi prawami niż twoje obrazy".
Film jest bardziej niż warty uwagi. A po obejrzeniu polecam jeszcze raz odtworzyć piosenkę z początku filmu i spojrzeć na logo jakie wyświetli się na ekranie, gdy starzec naciśnie ikonę serca.

ocenił(a) film na 7
wielgi21

Dokładnie, pokazują jakieś bzdety w telewizji, zamiast pokazać film, który ma wiele do pokazania i powiedzenia. Ma wartość, która jest przedstawiona w słowach i obrazie.

ocenił(a) film na 8
wielgi21

Oglądałam i nie widzę tego momentu. Mógłbyś podać dokładny czas?

Oczywiście, świat rządzi się zupełnie innymi prawami, w końcu utopia nie istnieje. Ale jeśli takie filmy potrafią poruszyć serca i zmienić nastawienie do życia choćby jednej osoby, są warte obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
Magmana

4:39
fuzja schematu DNA i symbolu chrześcijańskiego

wielgi21

"A po obejrzeniu polecam jeszcze raz odtworzyć piosenkę z początku filmu"
Możliwe, że film ma bardzo wartościowe przesłanie. Nie do każdego jednak trafi. Ja jestem takim przypadkiem: piosenka spodobała mi się od niemal pierwszych słów, natychmiast zastopowałam film i ją ściągnęłam - uznałam, że to jest DOKŁADNIE piosenka o mnie. A po obejrzeniu filmu, cóż, moja odpowiedź nadal brzmi "nie, nie jestem gotowa i nie chcę stawić czoła rzeczywistości", a ta piosenka nadal jest o mnie w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones