PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 698
ocen
7,0 10 1 31698
7,8 31
ocen krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

Neguje poprzenie czesci!

użytkownik usunięty

Terminy: odcinanie kuponow i skok na kase dla tego filmu sa daleko idacym "komplementem". Zdecydowanie NIE polecam osobom, ktore szanuja dwa poprzednie (blyskotliwe!) filmy - po co sobie psuc humor chciwoscia rezysera/scenarzysty/producenta, no po co?

użytkownik usunięty

I tak nakręcą następną część:)

użytkownik usunięty

O zgrozo:)

ocenił(a) film na 9

Według mnie ta część była najlepsza, najbardziej wiarygodna i realistyczna...

ocenił(a) film na 6
DJAS_2

Pytanie - W czym były lepsze poprzednie części - dlaczego wg. Was?
Film mogę polecić ze względu na realizm względem współczesnego obrazu pary/układu i rozdzielenia rodziców...
tu doświadczamy z bohaterami, pozbawionych części maskarady konwersacji i obrazu emocji dojrzewającego związku a niekoniecznie partnerów.
Nie zachwyca fabułą, troszkę to niedograne że w ogóle się facet nie goli, a jest typem "Piotrusia Pana" itp.

ocenił(a) film na 9
bearo2

Dostrzegłem w ich rozmowie w hotelu właśnie coś odwrotnego, czyli nie tak jak napisałeś "dojrzewającego związku, a niekoniecznie partnerów". Ja sposób ich rozmowy, formę, a przede wszystkim zwroty odebrałem właśnie jako podkreślenie tego, że nadal traktują siebie jak partnerów, z szacunkiem i próbą zrozumienia, ale własnie zatracili ten element, który decyduje o tym że istnieje związek pomiędzy ludźmi.

Zgadzamy się widzę w tym, że był to realistyczny obraz, choć dla mnie każda z części była realistyczna, tylko że ukazywała inny etap ich życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones