PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 698
ocen
7,0 10 1 31698
7,8 31
ocen krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

Pomyślałem sobie ocena 7 czyli dobrze, obejrzymy z żoną jakieś romansidło. Zawsze oglądamy sensacje czy thriller - niech ma coś dla siebie. Nie wiem dla kogo ten film jest, czy to jakaś kolejna część, ale przecież oglądać się tego nie da. Po co tyle gadania o seksie i związkach? Nic innego w tym filmie nie ma. Co prawda nie dotrwałem do końca a do sceny gdy idą to hotelu i gadają o dupie maryny. Godzina tej pamiątki z wakacji głównych bohaterów - bo filmem tego nazwać nie można- wystarczyła nam w zupełności.

ocenił(a) film na 8
antyspam

Film jest trzecią częścią serii i jeżeli nie widzieliście Before Sunrise oraz Before Sunset wcześniej to nie ma sensu w ogóle do niego podchodzić. Nam z żoną bardzo się podobała cała trylogia, mimo braku klasycznej akcji ma w sobie coś co powoduje że nie nudzi, a trzecia część to już w ogóle cudo, te ich dyskusje, kłótnie, to wszystko takie prawdziwe (aż za bardzo).

ocenił(a) film na 8
iydem

Będąc nieświadomy, że to jest trzecia część trylogii "podszedłem" do tego filmu i ..... bardzo mi się spodobał. Film bardzo inteligentny. Dialogi cudowne, gra aktorska perfekcyjna. Pewnie obejrzę pierwsze dwie. :-)

ocenił(a) film na 8
Yaroslao

"Pewnie obejrzę pierwsze dwie"
koniecznie!

ocenił(a) film na 9
iydem

Nie widziałam dwóch pierwszych części, a i tak film z wielkim powodzeniem mnie "uwiódł" ;)

iydem

Uważam że film powinien we mnie wzbudzać emocje, niezależnie czy to 3 film z 10 z kolej - Jedynie co sprawił to irytacje, problemy wydumane, dialagi miejscami tragiczne - Oceniłem tylko na trojkę ze względu na aktorów i scenerie filmu.

ocenił(a) film na 8
antyspam

O rany, człowieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones