PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

byłem nastawiony tak, że obejrze prawdziwy kicz. okazało się, że nie. film nie był najgorszy. da się obejrzeć. miał niezły klimacik, nie był straszny, ale umiał wciągnąć. wg mnie jakość tego filmu to nie wina Wesa Cravena. To wina Kevina Williamsona - to on napisał scenariusz, który był mało błyskotliwy i za bardzo przewidywalny. mi sie nawet ten film podobał, tylko wilkołak jakiś tragicznie wykonany, z nim mogłoby być lepiej. nie zawiodłem się za bardzo. daje więc 6/10 i powiem spokojnie, że kto chce, może obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
martinesek1

dzieki. ja chce i na pewno obejrzę. swoją drogą jak chce się poszukac jakiejs opinii człowieka z "grona wtajemniczonych" i dot. to nowego filmu, to niestety trza sie przekopac przez tone miałkich wypowiedzi małolatów. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Goat_2

a a tam.. i tak zasnąłem, bo byłem zmeczony po robocie- film leciał w tv.

ocenił(a) film na 2
Goat_2

Niestety, ale film tragiczny, dawno nie widziałem takiego gniota, chyba najsłabszy film w dorobku Wesa.

PIOTREK_7

a ja uwazam ze film jako film byl calkiem fajny w dobrym klimacie wieczorkiem w zaciszu potrafil nawet momentami przestraszyc ;D
szkoda tylko ze ten wilkolat taki sztuczny.. ale filmik nie jest zly ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones