PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 257 901
ocen
8,0 10 1 257901
7,7 40
ocen krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 9

Film wyreżyserowany ,moim zdaniem świetnie, właściwie skupiamy się tutaj na jednym konkretnym wątku, gdzie mamy kilka innych, które wspaniale i klarownie się ze sobą łączą. Mojej osobie ,ten film podobał się, gdzie cała akcja jak i humor bawiły. Na pewno obejrzę go ponownie. Polecam.

PtysiuKiller

Dobra rada: nie używaj zwrotu "moja osoba", ponieważ ani nie jest poprawny, ani nie brzmi mądrze.

ocenił(a) film na 9
SixteenJones

Kotku,to miała bydz opinja , jeśli lÒbirz poprawiadz ludzi i krytykować mój styl bez styl, etc etc,daruj sobie, nie dbam o poprawny polski,jeśli nie mam na to ochoty,ale dzienx za za uwagę,szukaj dalej błędów LudziÒw popelniajacych błENdy,w pisanych przez Siebie Opinjach,kaszty Polak bendzie Tobie wcieczny,ja jusz jezdem.Postro
,

PtysiuKiller

Wzięłam Cię za człowieka rozumnego, który nie lubi wychodzić na debila. Wybacz, to się więcej nie powtórzy.

ocenił(a) film na 9
SixteenJones

cóż widoczni popelniasz notorycznie błędy,oby jeden niestety zakończył się macierzyńsmacierzyństwem,dziecka miało by ciężkie życie ze Zgryzliwa dziunia.

PtysiuKiller

Nie spieszy mi się do macierzyństwa, ale dziękuję za troskę ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones