PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105988}
6,1 2 050
ocen
6,1 10 1 2050
Przemiany
powrót do forum filmu Przemiany

Świetny

ocenił(a) film na 8

Zwierciadło ludzkich zachowań w pozornie zwyczajnych, lecz trudnych sytuacjach. Świetne role Mai Ostaszewskiej i Jacka Poniedziałka.

ocenił(a) film na 7
monikamazgola

Zgadzam się !
Ode mnie również mocna 7, Maja Ostaszewska genialnie oddała emocje w tym filmie. Warto choćby dla niej wrócić kiedyś do tego filmu.

monikamazgola

Również moim zdaniem Ostaszewska znakomita. Film ogląda się trochę jak teatr tv.

ocenił(a) film na 8
slimak79

Wg mnie jak teatr TV ogląda się też "Patrzę na ciebie, Marysiu". Widocznie Ostaszewska stworzona jest do teatru. Ciekawe, w którym gra. Czy w ogóle w którymś gra?

monikamazgola

A może to Barczyk robi tak ładne teatralne filmy."Marysię" widziałem dość dawno, ale pamiętam, że klimat też był specyficzny, tak jak napisałaś teatralny. Nie wiem, czy gdzieś w teatrze gra na stałe. Natomiast - czego nie wiedziałem- przez jakiś czas była życiową partnerką Barczyka. Pewnie w czasie "Marysi" i "Przemian".

ocenił(a) film na 8
slimak79

O matrymonialnych stronach życia zarówno Ostaszewskiej jak i Barczyka niewiele wiem. Teraz to mi się co nieco rozjaśnia. Dziękuję, slimaku79.

monikamazgola

No ja również niewiele, poza tym co wyczytałem w necie, szukając informacji o teatrze właśnie:) Pozdrawiam!

monikamazgola

Ostaszewska...jeszcze jak była ''normalna''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones