PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 008
ocen
6,7 10 1 27008
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

Zapowiada sie dobrze, tajemnice, zagadki itp. Niestety nie zostają one wyjaśnione, brak pomysłu tworcow? Do połowy dobry, pozniej coraz bardziej tracimy nadzieje na ciekawe rozwiniecie akcji.

the_Coon

Zgadzam się...Podchodziłam do niego 3 razy i zawsze w połowie zasypiam. Mimo, że lubię tego typu filmy i Ryśka Girę też ;)

użytkownik usunięty
the_Coon

Oczywiście,że nie zostały wyjaśnione bo historia jest oparta na faktach.Trzeba uważnie oglądać film,bo w nim chodzi o coś zupełnie innego.Swoją drogą,czy zawsze w każdym filmie musi być stosowana 'łopatologia' polegająca na dosłownym tłumaczeniu wszystkiego widzowi jak małemu dziecku?Niekiedy twórcy zostawiają celowo niedomówienia,by widz mógł 'ruszyć trochę mózgownicą' i pewne rzeczy sam sobie dopowiedzieć.

tutaj masz rację. ja zawsze trafiałam z tym filmem w mój słaby dzień, i kończyło się na zasypianiu:) może kiedyś się zbiorę i obejrzę w skupieniu - wyspana, to zmienię ocenę, lub nie. Zobaczymy

ocenił(a) film na 6
the_Coon

Oczywiście zgadzam się z twoją opinią

ocenił(a) film na 7
the_Coon

film jest oparty na faktach, czyli stworzeniu zwane mothmanem jednej z największych tajemnic więc nic dziwnego że tajemnice i zagadki nie zostają wyjaśnione

ocenił(a) film na 10
lokospoko

ja tam lepszego filmu nie widziałem, a jedna tajemnica została wyjaśniona i jest ona na końcu filmu czyli to po co tam chcąc czy nie chcąc przybył.

Każdy kto oglądał ten film a nie zrozumiał przekazu nie powinien go oceniać najpierw niech oglądnie go jeszcze raz i zastanowi się co stało się na początku filmu, a co stało się na końcu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones