PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 002
oceny
6,7 10 1 27002
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

10/10 idealny thriller!

ocenił(a) film na 10

polecam ludziom ceniącym dobre kino trzymające w napięciu.

ocenił(a) film na 7
EMdoWU

bez przesady, jest niezły, ale na 10 z pewnością nie zasługuje

ocenił(a) film na 10
Sol89

a na ile>? Na tym form 7-8 mają szmiry komedyjki romantyczne dla tępych 14-latek i inne transformersy..

ocenił(a) film na 7
EMdoWU

To, ile mają ' na tym forum' to akurat żaden wyznacznik. Niemniej 10 sugeruje absolutne arcydzieło, a na taką opinię ten film po prostu nie zasługuje

ocenił(a) film na 10
Sol89

może i nie ale moze ta ocena skłoni ludzi do obejrzenia - zamiast kolejnej beznadziejnej komedyjki romantycznej o sraniu w beret.

ocenił(a) film na 7
EMdoWU

komedia romantyczna też może być mistrzowska w swoim gatunku, wartościowanie, które przeprowadzasz jest więc zupełnie nieadekwatne

ocenił(a) film na 10
Sol89

ale nieraz po 7 pnktow mają totalne gnioty !!!

ocenił(a) film na 7
EMdoWU

bo oceny zawyżają ludzie tacy jak Ty, którzy nie oceniają filmów obiektywnie

ocenił(a) film na 10
Sol89

Ale nigdy nie dałem 10 jakiemuś syfowi !!!

ocenił(a) film na 7
EMdoWU

przede wszystkim przestań się z łaski swojej drzeć...

ocenił(a) film na 10
Sol89

ja się nie drę - to ty masz za głośno ustawione głośniki!! Wolę dać 10 temu filmowi niż bajeczce shrek tak jak ty. Przepraszam ale komputerowe animacje mnie nie wzruszają. Drakula - wybitby film u ciebie zasługuje tylko na 6 no cóż są gusta i guściki..tyle samo co dr Quinn a film niestety o wiele wyższa półka od pani wiejskiej doktor...Siedem - kolejny klasyk u ciebie zasługuje tylko na 6 gdzie wyższe oceny dajesz komedyjnym romansidłom.,, albo karate kid i superman. SOry ale szkoda mi ciebie i twojego gustu... kolejny syf bruno gej udający geja u ciebie zyskał aż 9 pnktów, gdzie klasykom i wspaniałym filmom dajesz po 5-6. Kolego zastanów sięnad sobą i pomyśl kto tu ocenia filmy obiektywnie... a kto nie. Ogarnij się. Proszę.

ocenił(a) film na 7
EMdoWU

Widać nie znasz podstawowych zasad netykiety, skoro w swoich postach nie zauważasz niczego niestosownego (podpowiem - wykrzykniki...).
Po drugie - koleżanko jeśli już. Poza tym kiedy już się do kogoś zwracasz to wypada przy zaimkach używać wielkiej litery.
Cóż, o gustach się nie dyskutuje, ale skoro zacząłeś - 12 małp czy adwokat diabła to również nie są filmy zasługujące na 10.
Niestety widzę, że jesteś jedną z osób (których niestety na filmwebie pełno), które potrafią się jedynie drzeć i obrażać innych, a coś takiego jak merytoryczna dyskusja jest im całkowicie obce...

ocenił(a) film na 10
Sol89

ja nadal podtrzymuje - siedem i drakula to klasyki z pewnością lepsze od karate kid i supermana. Podejrzewam że mało osób się ze mną nie zgodzi w tej kwestii. a 12 mał i adwokat diabła - filmy wspaniałe z całą pewnością zasługujące na 1o lub nawet na 11!!

Sol89

Sol89, najpierw pouczasz kolegę a później piszesz że o gustach się nie dyskutuje. Ale skoro zaczęłaś to ja Ci napiszę, że Bruno nie zasługuje na 9, Stay alive nie zasługuje na 8, Pojutrze nie zasługuje na 8. To że Ty tak oceniłaś to nie znaczy że wszyscy mają tak oceniać. Ja też nie zawsze obiektywnie oceniam filmy, do niektórych mam sentyment i wystawiam im wysoką ocenę. Przepowiednia jak dla mnie 9/10

lesiu234

Zmęczyłem ten film do końca, tylko dlatego że jest rzekomo oparty na faktach. No i tylko dlatego daje mu 6/10. Jakoś mnie nie porwał. Jak dla mnie jest to film, który bez wyrzutów sumienia mogę wyrzucić z dysku zaraz po obejrzeniu. Ale to tylko moje zdanie :)

ocenił(a) film na 5
demchooc

Film był dobry, faktycznie trzymał w napięciu, dopóki nie doprowadzili wszystkiego do wątku "ludzi-ciem". No szczerze, spodziewałam się czegoś lepszego po tak ciekawie i absorbująco zaczynającym się filmie...

lesiu234

Moim zdaniem to nie ma czegoś takiego jak "obiektywna ocena filmu", przynajmniej nie w moim przypadku. Jeśli film mi się spodobał - oceniam go wysoko, jeśli nie - nisko, a to czy się film podoba czy nie jest czysto subiektywnym odczuciem. Nie mam oporów przed ocenianiem nisko tzw. klasyków, nie dam wysokiej oceny filmowi, który mi się nie podobał, tylko dlatego, że to wiekie kino i tak wypada. Ktoś może powiedzieć, że jestem igorantem bez gustu, ale szczerze mówiąc, niewiele będzie mnie to obchodziło :)
"Przepowiedni" jeszcze nie widziałam, czekam na odpowiedni moment :)

ocenił(a) film na 8
quiet

A ja go obejrzałem bez czekania na ten moment, nie miałem pojęcia o czym będzie, nie byłem do niego nijak nastawiony i byłem bardzo mile zaskoczony. Bardzo często mi ciarki po plecach przechodziły - coś co dawno mi się nie zdarzyło. Nie jest horrorem a jednak potrafi zrobić wrażenie, miał odpowiednią konstrukcję że się tak wyrażę, niezłą grę aktorską, dość zaskakującą fabułę (czegoś innego się spodziewałem), dałem 8, bo oceniając na filmwebie nie patrzę na to jaką daję cyferkę tylko co ona oznacza, ten film uznałem po prostu za bardzo dobry.
@ EMdoWU - oceniaj sobie filmy jak chcesz tylko rób to umiejętnie i umiej uzasadnij, to, że ktoś na fimweb daje 8 durnym w twoim mniemaniu komedyjkom nie oznacza, że Przepowiednia musi dostać 10, postaraj się być nieco bardziej obiektywny. Jeśli uważasz ten film za arcydzieło to w porządku, wytłumacz tylko dlaczego.
Sol89: Wykrzykniki nigdy w netykiecie nie były krzykiem, CAPS LOCK był krzykiem.

ocenił(a) film na 7
marcin_gardela

za to wykrzykniki były krzykiem (czy też podniesieniem głosu) w języku pisanym - w zasadzie od zawsze

ocenił(a) film na 8
Sol89

super film , widziałem niedawno i naprawde zrobił na mnie pozytywne wrażenie . Geera zbytnio nie lubię ale w tej roli zagrał bardzo dobrze .Film tajemniczy , trzymający w napięciu , no i nieprzewidywalny co jest dla mnie wielkim plusem ;) na pewno obejrzę jeszcze raz ;P

_SexMachine_

Tylko że oglądany drugi raz będzie już przewidywalny ;)
W tym cały "ból" niestety :)
Też lubię filmy nieprzewidywalne, tajemnicze, ale tylko jeden taki w dorosłym życiu widziałem, a mam już trochę latek i sporą kolekcję. Tzn. mam na myśli coś nowego, innego niż się dotąd widziało + nieprzewidywalna akcja, tajemniczość. Jak będzie z przepowiednią zobaczymy, ale patrząc na moje statystyki, pewnie nie zaskoczy mnie specjalnie.

ocenił(a) film na 6
EMdoWU

arcydzieło nie, ale ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones