PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543878}
6,5 5 232
oceny
6,5 10 1 5232
Przesyłka ekspresowa
powrót do forum filmu Przesyłka ekspresowa
użytkownik usunięty
ghostforfun

Powiedział coś w stylu: "To polskie nazwisko"... Ja nie wiem czy błąd w tłumaczeniu czy francuscy producenci są tak ograniczeni?? Prawdziwe polskie nazwiska kończą się na ski. I na pewno nie mają w środku "Q" aż ciśnie się na usta słowo Qrwa!! ;p

Na przykład Dzierżyński ;-)

użytkownik usunięty
mandylion

Kowalski, Nowakowski, Kaczyński, Komorowski :-) Tyle pięknych polskich nazwisk!! :-D

ocenił(a) film na 7
ghostforfun

W sumie nie przeszkadzałoby mi, gdyby miał jakieś polskie trudne do wymówienia nazwisko, ale to jest po prostu ciąg przypadkowych liter, praktycznie bez samogłosek, których nijak się nie da przeczytać, zakończonych na "wicz", żeby w czymkolwiek przypominało nazwisko. Mogli się bardziej postarać.

ocenił(a) film na 5
ghostforfun

albo chociaż Brzęczyszczykiewicz...

ghostforfun

Przecież to komedia, gdyby to nie była komedia to mógłbyś zadać pytanie dlaczego nie takie czy owakie naziwsko, ale skoro to komedia to chyba jasne, że to żart z polaków i ich nazwisk które są po prostu trudne dla przeciętnego obcokrajowca.

Żart jak żart, kiepsko bo kiepski, ale nie ma co debatować i nad tym dyskutować.

ghostforfun

Szlag, nie szlak ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones