PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592692}

Przetrwanie

The Grey
6,4 64 779
ocen
6,4 10 1 64779
5,9 12
ocen krytyków
Przetrwanie
powrót do forum filmu Przetrwanie

2/10

ocenił(a) film na 2

Na początku filmu główny bohater chce popełnić samobójstwo ale go nie popełnia... a szkoda.

ocenił(a) film na 5
pachomir

Zgadza się. Szkoda :)

ocenił(a) film na 3
pachomir

Ha ha ha ha. No ale jakby sobie strzelił w łeb to by nic nie zarobił :). To jest film z gatunku lepiej rozbitkom było nie ruszać się z miejsca to może lepiej na tym wyszli .

ocenił(a) film na 1
pachomir

Hahaha! :D

mc_aural

co za kał ten filmweb, nie można nawet usunąć komentarza, eh... :/

pachomir

Podoba mi się twój tok myślenia! ;)

ocenił(a) film na 1
pachomir

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 1
pachomir

A 2 punkty z litości? :)

użytkownik usunięty
meczys

Ja na przykład drugą gwiazdkę dałem za ładne widoki.

pachomir

Droga amebo umysłowa, pomyśl, zanim zaspoilerujesz coś w temacie, inni może nie chcą tego przeczytać. Myślenie nie boli.

ocenił(a) film na 6
Sanneya

Zdradzenie pierwszych pięciu minut filmu to spoiler? To już opis na Filmwebie zdradza znacznie więcej.

ocenił(a) film na 9
lew890

Chyba ostatnie 5 minut

ocenił(a) film na 6
carmelek04

Chce popełnić samobójstwo i rezygnuje z tego na samym początku filmu. Później już nie ma samobójczych prób.

lew890

Dobra, nie czepiam się. Ale często zdarzalo sie ze ktos zdradzil koniec filmu w temacie przed obejrzeniem filmu i bylam wsciekla na siebie, ze czytalam forum. A przeciez czasek wchodze i sprawdzam, czy ktos generalnie nie posze, ze totapne nieporozumienie itd

pachomir

A ty byś sobie w baniak strzelił, nie ważne gdzie i dlaczego,świat zapomniał by o tobie a głównie bo takich jest oj sporo........................................................................... . Nagroda dla Cibie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 2
trojmiastot

Przejawiasz cechy osoby z zaburzeniami osobowości - pewnie prędzej ty to zrobisz niż ja :)

ocenił(a) film na 2
pachomir

Dobry komentarz.

ocenił(a) film na 2
pachomir

To właśnie rozbawiło mnie najbardziej. Przesłaniem filmu jest to, że: "człowiek walczy do końca", niezależnie co mu się przydarzy. Tutaj, główny bohater jest gdzieś na Alasce (nie pamiętam), będąc zatrudnionym jako "ochroniarz" przed dzikimi zwierzętami. Czyli człowiek, którego siłę woli raczej trudno złamać. Do takiej roboty nie bierze się byle kogo. Kogoś stabilnego psychicznie najlepiej. I co robi nasz bohater. Ni z tego ni z owego chce się zabić już na samym początku filmu. :D Genialne. Szkoda, że tego nie zrobił.

ocenił(a) film na 6
pachomir

ten komentarz jest lepszy niż nie jedna komedia w bazie na filmwebie. Pozdrawiam

pachomir

może nie było tego w scenariuszu?

pachomir

Świat jest duży. Na wszystko miejsce się znajdzie. Wracaj do swoich filmów, palancie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones