PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656595}

Przeznaczenie

Predestination
7,1 73 732
oceny
7,1 10 1 73732
6,2 12
ocen krytyków
Przeznaczenie
powrót do forum filmu Przeznaczenie

Jakim cudem mogła urodzić samą siebie, i zaszła w ciąże ze sobą ?

toomasz1234

ręce opadają... oglądałeś ten film używając mózgu? ten organ czasem się przydaje

chrzanowski78

dawaj chranowski wyjaśnij, ja właśnie oglądałem i nadal nie wiem jak urodzić samego siebie nawet z setkami teorii o wieloświatach i innych pierdołach, matka i córka były z 1 linii czasowej, a może chcesz powiedzieć że jeśli ty jesteś ojcem i matką to ten plemnik i komórka też będą tobą?? prędzej z dupy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
chrzanowski78

jak do ściany, nadal nie widzę odp. na to czy możliwe jest urodzić siebie

RezZer

człowieku prostej konstrukcji, kiedy rozmawiamy o filmie sci-fi, o temacie podróży w czasie, o paradoksach, to nie mówimy w kategoriach "czy jest to możliwe", to fikcja naukowa, w najlepszym razie hipotezy lub teorie...
gdzie tacy się rodzą...

chrzanowski78

Nie wiem za kogo się uważasz, ale już drugi raz mnie obrażasz, za pierwszym razem olałem, ale tu już daję reporty. Ani razu Cię negatywnie nie określiłem za to każda twoja wypowiedź musi coś wspomnieć o mojej osobie, oczywiście negatywnego, łap reporta i dzięki, że dotarliśmy do tego co powiedziałem na początku - niemożliwe. I na co było się kłócić i wyzywać skoro przyznałeś mi rację? Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
toomasz1234

Po jasną cholerę oceniasz film skoro w ogóle go nie rozumiesz? Rusz tymi kilkoma szarymi komórkami... to nie boli

toomasz1234

a ja chcę aby panowie odpowiedzieli na pytanie, a nie pierdoły na autora gadały, nie da się urodzic samego siebie nie wazne ile wieloswiatowych teorii sobie wezmiecie.

ocenił(a) film na 10
RezZer

Na tym polega cały film, to żaden błąd logiczny. Istnienie głównego bohatera/bohaterki jest paradoksem, pętlą bez momentu początkowego. Jej życie nie mogło się wydarzyć. Niemożliwość całej sytuacji jest wielokrotnie podkreślana podczas filmu. Nie trzeba się skupiać żeby to zauważyć. Cała scena pod koniec filmu gdzie John rozmowa z Robertsonem? Czy da się to powiedzieć dobitniej? Rozkładają mnie niedorośli logicy którzy zauważają tę niemożliwość i biegną pochwalić się spostrzegawczością na filmweba podczas gdy naprawdę są o 2 kroki za twórcami filmu. Nie twierdzę że poza tym film jest spójny ale jestem zadziwiony poziomem niezrozumienia biorąc pod uwagę że to nie pierwszy tego typu wątek.
Z drugiej ten wpis to może tylko bardzo słaby troll. W końcu jestem w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones