PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656595}

Przeznaczenie

Predestination
7,1 73 753
oceny
7,1 10 1 73753
6,2 12
ocen krytyków
Przeznaczenie
powrót do forum filmu Przeznaczenie

Mam na myśli logikę z naszego codziennego życia. Nasz czas płynie prosto. Najpierw byli moi dziadkowie, potem moi rodzice którzy poznali się, pokochali i zrobili mnie. Szukamy takiej logiki - niestety bezskutecznie. Film jest prosty ale nie można na niego patrzeć schematycznie.Odsuńmy na bok już te różne kariery kosmosy i inne zbędne wątki.
Jest Jane, która później poznaje Johna, potem on ucieka z jej życia, Jane ma bejbi które zostaje porwane i zostaje oddane do domu dziecka i jest nim ONA, ona jest Johnem i czekał dokładnie na siebie, bo to Jane chciała zemsty. W sumie miałam spory dreszcz jak już ogarniałam o co chodzi w filmie i wyłapałam "czy jakbyś stanął przed nim, pociągnąłbyś za spust?" ... w końcu może by się to wszystko rozsypało gdyby wtedy john strzelił sobie w głowę. :) i kurcze nie pasuje mi jakoś ten film do konca , pozostawil straszny niedosyt ku*** mać :)

ehhh... typowa kobie...no jak to kobieta, nie ważne ile kwadrylionów teorii o wieloświatach czy liniach czasowych sobie ubzdurasz - nie można urodzić samego siebie, zwłaszcza gdzie matka i córka były z tej samej linii czasowej, bzyknąć siebie? spoko da się z założeniem filmu, no ale urodzić siebie nie, nie ważne kto zapłodni, nawet jak sama siebie zapłodnisz to nie znaczy że urodzisz siebie tylko nowe życie, nową istotę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones