PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184473}

Przeznaczone do burdelu

Born Into Brothels: Calcutta's Red Light Kids
7,6 5 781
ocen
7,6 10 1 5781
7,5 4
oceny krytyków
Przeznaczone do burdelu
powrót do forum filmu Przeznaczone do burdelu

Brutalny obraz ulicy i dzieci mieszkajacych w burdelach z mysla ze one tez zostana dziwkami czy tego chca czy nie.Obraz dzieci ktore maja nadzieje na wydostanie sie z tego zycia z tej ulicy ale czy nadzieja wystarczy??Warto obejrzec i powiedziec dzieki bogu to nie ja a moim glownym problemem jest to ze nie mam na tyle kasy by sie bawic ale moge miec przyszlosc bo mialem lepszy start i tylko ja siebie ograniczam w drodze do sukcesu...brutalna prawda??nie to brutalne zycie!!

ocenił(a) film na 6
harvester2001

Jako Europejczycy mamy niby tak wiele,ale tez bardzo łatwo możemy to stracić jak nie znajdziemy pracy,w której będziemy musieli
zapiepszac jak niewolnicy.

ocenił(a) film na 8
harvester2001

Ja kiedyś czytałam badania pewnego socjologa który wykazał, że poczucie biedy jest zależne od otoczenia - tam wszyscy byli sobie równi, więc mogli to mniej odczuwać niż ktoś posiadający więcej od nich, ale odstający od grupy żyjąc w bogatszym państwie - nawet w Polsce niby nie ma takich warunków, a dzieciaki w iszkole potrafią kogoś szykanowac choćby za niemodne ciuchy. Życie jest brutalne, ale trudno mówić kto ma gorzej bo to jest zależne od wielu różnych czynników

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones