PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118692}
7,4 31 286
ocen
7,4 10 1 31286
Przygoda na Antarktydzie
powrót do forum filmu Przygoda na Antarktydzie

czy będę ryczeć?

ocenił(a) film na 7

Jak w temacie, "hachiko" i "merlin i ja" sporo łez ze mnie wydusili,czy tu będzie podobnie?
Pytam gdyż nie mam ochoty znów płakać przez cały film.:)
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
moni1878

Przez cały film to raczej nie, jednak pod koniec jest taka jedna scena podczas której poleciały mi łzy - tak jak i głównemu bohaterowi :) Wspaniały film, polecam!

ocenił(a) film na 7
Julia_20

Pięknie dziękuję za odpowiedź, zawalczę z tym filmem i postaram się być dzielna:)
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
moni1878

Możesz napisać później co myślisz o filmie :)
Również pozdrawiam.

moni1878

Merlin i ja? Raczej Marley i ja.
Obejrzyj sobie jeszcze - Mój przyjaciel Skip. Też się popłaczesz.
Mnie ogólnie bardziej wzruszają filmy ze zwierzętami niż dramaty dotykające ludzi. Dziwne.

ocenił(a) film na 7
forek23

Oczywiście "marley i ja" masz rację, nie wiem skąd ten Merlin mi się wziął:)
Co do "Przygody na Antarktydzie" miałam kilka "momentów" ale ogólnie byłam dzielna,pewnie dlatego że mój ulubieniec dał radę:)

moni1878

Ja tydzień temu oglądałem jeszcze Hachiko. Też o psie. Na faktach i również wzruszające.

moni1878

Ja spłakałam się jak bóbr, jak dla mnie arcydzieło za grę psów, jak się nie opuszczały w potrzebie, jak dzieliły się jedzeniem, jak dbały o siebie jak przeżywały śmierć swojego współbratymca, jak czuwały przy chorobie i śmierci. Jak przekazały sobie przywództwo w stadzie, to też było mega wzruszające. Ludzie mogłyby się od nich wiele nauczyć. Film godny polecenia, przejmujący i wzruszający do głębi.

ocenił(a) film na 5
moni1878

mi zespuł humor na pół dnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones