PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726610}

Przyjaźń czy kochanie?

Love & Friendship
5,6 7 513
ocen
5,6 10 1 7513
6,8 13
ocen krytyków
Przyjaźń czy kochanie
powrót do forum filmu Przyjaźń czy kochanie?

Film bardzo męczy osoby niepbdarzone zbyt wielką ciepliwością. Jest zrobiony wyjątkowo nudno i bardzo się na nim zawiodłam.

ocenił(a) film na 4
maria_elzbieta

Bardzo się ciągnie i film trudno się ogląda. Są urywane wątki, jakby niedokończone, bardzo chaotycznie. W zasadzie najfajniejsze sceny ujęte w zwiastunie. Również się zawiodłam..

ocenił(a) film na 3
AnnaDoc

Dokładnie! W porównaniu do "Dumy i uprzedzenia"....

ocenił(a) film na 8
AnnaDoc

Polecam Szybcy i wściekli

AnnaDoc

Film był faktycznie męczący, chociaż nie wiem, czy to o brak cierpliwości chodzi. Mi najbardziej nie pasowały płaskie, płytkie postaci. Naprawdę nie dało się przejmować ich losami. Szczególnie nijaka była córka Lady Susan. Cały czas czekałam na coś przekonującego, a tymczasem wszystko było chaotyczne i powierzchowne, przez co zupełnie nieinteresujące. Kate Beckinsale bardzo lubię i z pewnością nie zabrakło jej charyzmy, mimo to miałam mieszane uczucia odnośnie Lady Susan. Z taką postacią chyba nie da się w żaden sposób sympatyzować... Na plus piękne kostiumy i całkiem przyjemnie patrzyło się na Reginalda DeCourcy

ocenił(a) film na 1
maria_elzbieta

Jestem cierpliwy ale nie dałem rady dobrnąć do końca - 1/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones