PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103778}
7,2 1 546
ocen
7,2 10 1 1546
Przystanek Woodstock Najgłośniejszy Film Polski
powrót do forum filmu Przystanek Woodstock - Najgłośniejszy Film Polski

woodstock?

ocenił(a) film na 7

ja nie wiem czy to do końca jest tak pięknie na tej imprezie jak to (z całym szacunkiem) p. Owsiak zwykł mówić, ale nigdy tam nie byłam więc oceny nie wydam, a co do filmu to jest on...kontrowersyjny

ocenił(a) film na 10
agawa_2

jest dokladnie tak jak na filmie, jesli nie lepiej.

ocenił(a) film na 10
agawa_2

Na Woodstocku jest bosko, film jest boski nic tylko polecam Ci jechać jeśli masz jakieś wątpliwości:).

Rainbow_3

Zgadza się najlepiej by każdy się sam przekonał.

ocenił(a) film na 10
agawa_2

Oczywiście że jest równie pięknie :) :) sympatyczni i pozytywni ludzie, dobra muzyka i atmosfera wolności, tam każdy młody człowiek czuje się ważny, nikt go nie olewa, nie puka się w głowę i nie wzdycha "ach, ta zepsuta młodzież". Film jest świetny, można powspominać i aż się chce kolejnego Woodstocku... jeszcze tylko 28 tygodni ;)

ocenił(a) film na 9
Canis_Luna

I nikt go nie ocenia ;)

agawa_2

Przyjedź, zobaczysz. Pięknie to jest za mało powiedziane.

agawa_2

Jak jeździłam było wspaniale. Jak napisał/a Canis_Luna - pozytywni ludzie. Pamiętam jak przechodziło się koło ludzi, wszyscy uśmiechnięci, mili i pozytywni :)
Ale bym do pisała tam każdy młody DUCHEM człowiek :)

ocenił(a) film na 10
Indra_5

Trzy Woodstocki za mną i moja opinia się nie zmieniła :) z niecierpliwością czekam na kolejny :)

Canis_Luna

"Nie byłaś w Żarach, nie byłaś na Woodstocku"

Dragit17

nie byłeś w Bethel w 1969 nie byłeś na Woodstocku - ta sama retoryka.
Nie wszyscy mięli możliwość uczestniczenia w koncertach w Żarach.
To pokolenia się zmieniają i niewiele ma z tym wspólnego zmiana miejsca organizacji.

Insula

Ma.Liczy się atmosfera i klimat, który ma największe znaczenie.Żary dotrzymały kroku oryginalnemu festiwalowi.Więc mi tu nie pier... Bethel pewnie nie miałotakiego zachodu słońca jak żary.

Dragit17

Nie widziałam zachodu słońca w Żarach, ale miałam okazję być w miejscu pierwszego festiwalu, oglądać zdjęcia i rozmawiać z mieszkańcami, którzy byli w trakcie trwania koncertów i tego miejsca już nic nie zastąpi.
Żary czy Kostrzyn mimo, że są wzorowane na tym z Bethel nigdy nie oddadzą tej samej atmosfery, ale co w tym złego? po co się rozwodzić nad czymś na co nie mamy wpływu? Życie jest łatwiejsze jeśli skupiasz się na pozytywach zamiast na porównaniach.

Ps. Jest spora liczba czasowników, która z powodzeniem zastępuje wulgaryzmy.

ocenił(a) film na 9
Insula

Woodstock Bethel miał miejsce ponad 40 lat temu, inne czasy, inni ludzie, inny świat. To normalne, że nie przywróci się tamtej atmosfery. Tak jak nie przywróci się atmosfery wakacji u Babci, gdy miałeś 6 lat. Było minęło. Nie ma w tym niczyjej winy.
Nie mniej Przystanek Woodstock oparty jest na tych samych ideałach, a Michael Lang osobiście to potwierdził. I tym samym impreza Owsiaka stała się bezpośrednią kontynuacją Woodstock'u 69. Choć mało który amerykanin o tym wie.

ocenił(a) film na 8
Dragit17

Z tego co słyszałem od Woodstockowych weteranów - to niestety prawda :( Żary miały w sobie to coś, nigdy nie miałem okazji tam być, zwłaszcza podczas fenomenalnego VIII przestanku. No ale miałem wtedy 12 lat, wielu rzeczy i muzyki wtedy nie rozumiałem więc raczej jestem rozgrzeszony :D

PS. Najbardziej rozwalają mnie teksty antyfanów Wooda, którzy nigdy tam nie byli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones