PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 644
oceny
7,3 10 1 96644
5,9 18
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

Ten aktor jest stworzony do ról negatywnych bądź ambiwalentnych i skomplikowanych. W każdym razie w tym filmie "ukradł show".

ocenił(a) film na 8
milbea

poza Ekstradycją gdzie grał gangstera "Cyrka" znasz jeszcze jakieś jego występy jako postać negatywna ?? ( Poza najnowszym pitbullem również )

ocenił(a) film na 8
mordarg

Dobrze jeszcze grał psa w odwróconych

mordarg

Kapitalnie zagrał SS-manna w "Wyroku na Franciszka Kłosa" - moim zdaniem jedna z najlepiej zagranych ról z tego wachlarza w polskim filmie po 1989 roku.

ocenił(a) film na 7
milbea

Ojciec Mateusz to właśnie taka rola

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
milbea

bez przesady, szoł to tam ukradło trzech aktorów: Żmija, Linda i Pazura, poza tym masa ról drugo- i trzecioplanowych, jak na przykład Kotys jako maszynista, czy już nie wspomnę Linde-Lubaszenkę czy Jana Machulskiego, majstersztyk

ocenił(a) film na 7
chemas

Z drugo- i trzecioplanowych postaci prawie wszystko zgarnia Sławomir Sulej z monologiem.

ocenił(a) film na 8
Amlieithydd

a tak, zgadza się

chemas

He, he, niezapomniany Machulski dal czadu. "Bo mnie k... zdenerwował, uniosłem się. Jak na niego patrzę, to zawsze mnie nerwy biorą" - jeden z topowych momentów z obu pierwszych części :)

ocenił(a) film na 8
milbea

Zgadzam się, Żmijewski skradł swoją rolą cały film. a linda,i pazura też grali na wysokim poziomie, więc tym bardziej szacun za wolfa

ocenił(a) film na 8
milbea

Nie wiem, czy ktoś tu to gdzieś już pisał, ale uważam, że Wolf zasługuje na własnego spin-offa!

Halconnegro

piękna sprawa, szkoda, że nie było takiego filmu i szkoda wielka, że tak mało Pana Artura w polskim filmie w ostatnich latach (szczególnie duże role)

milbea

Czy "skradł show" to nie wiem, ale to w ogóle dobry aktor i rzeczywiście umie przekonująco zagrać szwarccharakter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones